Seria Shock Live-Action System w toku, będzie emitowana wyłącznie na Binge


Binge, platforma do strumieniowego przesyłania rozrywki skoncentrowana na grach wideo, która wystartuje w 2022, pracuje nad adaptacją na żywo System Shock.

Ta adaptacja będzie emitowana wyłącznie w serii Binge i jest produkowana z pomocą Nightdive Studios. Według Deadline, Nightdive jest właścicielem praw do System Shock od czasu zakupu go od nieistniejącego już Looking Glass Studios w 2012 roku.

Mówiąc dokładniej, założyciel Nightdive Studios Stephen Kick i dyrektor ds. rozwoju biznesu Larry Kuperman będą producentami wykonawczymi serialu. Allan Ungar, który wyreżyserował wyprodukowany przez fanów krótki film Uncharted z Nathanem Fillionem w roli Nathana Drake’a, jest Binge’s dyrektor ds. treści i wyprodukuje serię.

„Zawsze wierzyłem, że adaptacja System Shock na żywo byłaby idealnym medium do opowiedzenia wstrząsającej historii Stacji Citadel i jej nieuczciwej sztucznej inteligencji, która naraża załogę na niewyobrażalny horror” – powiedział Kick. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak utalentowany zespół Binge ożywia System Shock w przerażająco realny i nowy sposób”.

Ungar powiedział Ostateczny termin że Binge wierzy, że System Shock pomógł na nowo zdefiniować, co to znaczy grać w FPS i że ta seria poradzi sobie z tym i tym gatunkiem.

Jak zauważył Ostateczny termin, System Shock dołącza do szeregu innych adaptacji serii gier wideo na żywo, które są przygotowywane na Birbantka. Platforma pracuje również nad serialem aktorskim opartym na Ubisoft”s Kierowca.

System Shock to gra z 1994 roku stworzona przez Looking Glass Studios, która pomogła utorować drogę dla takich marek jak BioShock, Zhańbiony, i więcej. Chodzi o nieuczciwą sztuczną inteligencję o imieniu SHODAN, która zasadniczo przejmuje stację kosmiczną i przeprogramowuje / mutuje wszystko na pokładzie, aby cię zabić.

Nightdive Studios pracuje nad remakeem System Shock to jest już dostępne w przedsprzedaży. Otrzymał również ostateczne demo wcześniej w tym roku. Obejrzyj ten film prezentujący 20 minut rozgrywki w remake System Shock aby dowiedzieć się, czego się spodziewać.


Czy uważasz, że System Shock potrzebuje adaptacji na żywo? Jakie inne gry wideo chciałbyś zobaczyć w telewizji? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/13/live-action-system-shock-series-in-the-works-will-air-exclusively-on-binge