Senua’s Saga: Hellblade II ujawnia dedykowany tryb fotograficzny!

Gra wideo Senua’s Saga: Hellblade II ukaże się wkrótce, a premiera odbędzie się wyłącznie na Xbox Series X/S 21 maja, a przed premierą studio Ninja Theory ujawniło, że będzie miała dedykowany tryb fotograficzny. Dodatkowo studio udostępniło cztery nowe zdjęcia Hellblade II wykonane w trybie fotograficznym gry.

Dedykowany tryb fotograficzny dla Hellblade II

Chociaż tryby zdjęć w grach stają się coraz bardziej powszechne z każdą nową wersją, nadal istnieją gry, które uruchamiają się bez tej funkcji. Biorąc pod uwagę imponującą jakość wizualną Hellblade II w zwiastunach i zrzutach ekranu, wspaniale jest dowiedzieć się, że gra będzie miała ten tryb.

Nowe zdjęcia Hellblade II

Poniżej możecie zobaczyć cztery nowe zdjęcia Hellblade II wykonane w trybie fotograficznym gry:

Z tweeta ujawniającego tryb fotograficzny wynika, że ​​gracze mogą spodziewać się jego uruchomienia wraz z grą.

„Tryb fotograficzny powraca w Senua’s Saga: Hellblade II” – czytamy w tweecie Ninja Theory. „Oto kilka zdjęć, które zrobiliśmy w tym tygodniu wyłącznie przy użyciu trybu fotograficznego w grze. »

Senua’s Saga: Hellblade II trafi na konsolę Xbox Series X/S 21 maja 2024 roku.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, obejrzyj najnowszy zwiastun Senua’s Saga: Hellblade II, a następnie zapoznaj się ze zwiastunem rozgrywki z grudnia. Następnie obejrzyj inny zwiastun rozgrywki, aby jeszcze raz przyjrzeć się akcji w grze.

Czy lubisz robić zdjęcia w trybie fotograficznym w grach? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com