Sea of ​​​​Thieves: nowa aktualizacja zapobiegająca oszustwom i darmowe solo już 14 marca

Sea of ​​​​Thieves: Nowa aktualizacja z zabezpieczeniem przed oszustwami i trybem dla jednego gracza

Anti-cheat i darmowy tryb dla pojedynczego gracza

Po wprowadzeniu w zeszłym miesiącu gruntownych zmian strukturalnych w Sea of ​​Thieves, Rare przygotowuje się do wydania w przyszłym tygodniu nowej aktualizacji śródsezonowej, która doda do pirackiej przygody funkcję zapobiegającą oszustwom i darmowy tryb dla jednego gracza. Dodatkowo zapowiedź zawartości, która pojawi się w 2024 roku, zostanie ujawniona w ramach obchodów szóstej rocznicy Sea of ​​Thieves.

Tryb anty-cheatowy i dla pojedynczego gracza

Firma Rare potwierdziła wprowadzenie rozwiązania Easy Anti-Cheat firmy Epic – używanego w grach takich jak Fortnite i Apex Legends – do Sea of ​​Thieves w czwartek, 14 marca. Ta nowa funkcja powinna uspokoić graczy zaniepokojonych podejrzanym zachowaniem na morzu.

Aktualizacja w przyszłym tygodniu umożliwi także graczom korzystanie z trybu Safer Seas w pojedynkę na prywatnym serwerze, bez konieczności posiadania subskrypcji Game Pass Core lub Ultimate.

Obchody szóstej rocznicy i nowe funkcje

Obchody szóstej rocznicy Sea of ​​Thieves odbędą się 20 marca i obejmują nowe dodatki, takie jak emotki i kosmetyki w Pirackim Emporium, a także nowe przedmioty w sklepach Outpost, w tym wspaniały zestaw statku Maestro.

Podczas tego wydarzenia gracze będą mogli także rzucić okiem na ekscytujące plany na 2024 rok. Warto zaznaczyć, że opcja rozgrywki jednoosobowej dostępna będzie także na konsoli PlayStation 5, bez konieczności posiadania abonamentu PlayStation Plus. Sea of ​​​​Thieves nieustannie wprowadza innowacje, aby zapewnić pirackiej społeczności bogate i wciągające wrażenia.

Źródło: www.eurogamer.net