Sea Of Stars przekracza prognozy sprzedaży na pierwszy rok w tygodniu premiery

Morze Gwiazdnowa gra RPG inspirowana stylem retro, osiągnęła nowy rekord sprzedaży tydzień po wydaniu na kilku platformach, w tym na Switchu.

Zespół programistów Sabotage ogłosił w mediach społecznościowych, że w tygodniu premiery gra sprzedała się w ponad 250 000 egzemplarzy. Jest to następstwem poprzedniej aktualizacji z pierwszych 24 godzin sprzedaży, która ujawniła, że ​​sprzedano 100 000 egzemplarzy.

Zespół po raz kolejny dziękuje fanom za wsparcie, tym razem podkreślając, że tygodniowa sprzedaż przekroczyła już przewidywania z pierwszego roku. Niesamowity !

Najnowsza aktualizacja sprzedażowa obejmuje wszystkie platformy – gra jest dostępna nie tylko na Nintendo Switch, ale także na PlayStation, Xbox i PC. Gra jest także dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass, co prawdopodobnie oznacza, że ​​gra w nią jeszcze więcej osób.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Sea of ​​Stars, możesz pobrać wersję demonstracyjną z Nintendo eShop. W naszej recenzji na Nintendo Life wystawiliśmy jej ocenę „doskonałą”, nazywając ją natychmiastowym klasykiem. Nasze witryny partnerskie, Push Square i Pure Xbox, również są wielkimi fanami.

„Niewiele gier byłoby lepszym wprowadzeniem i odzwierciedleniem tego, co czyni JRPG tak wspaniałymi. Sea of ​​​​Stars to natychmiastowy klasyk i nowy punkt odniesienia dla współczesnych indii retro. Naprawdę nie powinieneś tego przegapić.”

W przygotowaniu jest także darmowe DLC do Sea of ​​Stars, które może potencjalnie powiązać się z inną grą Sabotage, The Messenger, która również rozgrywa się w tym samym wszechświecie.

Czy przyczyniłeś się do sukcesu sprzedażowego Sea of ​​Stars? Jakie są Twoje wrażenia z gry do tej pory? Opowiedz nam wszystko w komentarzach.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie FTC.

Źródło: www.nintendolife.com