Sea of ​​Thieves rozdaje emotikonę, aby uczcić 5 milionów sprzedanych kopii Steam


Wydany na Xbox tytuł, którego celem jest symulowanie życia na pełnym morzu, przekroczył kolejny kamień milowy i rozdaje specjalny prezent z tej okazji. Sea of ​​Thieves sprzedało się na Steamie w pięciu milionach egzemplarzy, a zbliża się sezon świąteczny pełen świątecznej radości, a także odrobiny ulubionego napoju piratów. Jeśli chcesz dołączyć, programiści z Rare sugerują, żebyś zagrał w tę grę do połowy przyszłego tygodnia, aby zdobyć specjalną emotkę. Zespół ogłosił to osiągnięcie na oficjalnym blogu gry, wraz z informacją, że ponad 25 milionów graczy zanurkowało w Sea of ​​Thieves, aby szukać skarbów, eksplorować oceany i żyć życiem łuskowatego z przyjaciółmi.

W odpowiedzi na hordę nowych piratów, którzy rozpoczęli grę, Rare napisał podziękowanie. Czyta w części:

Z Morze złodziei będąc naszą pierwszą grą stworzoną wewnętrznie na PC, a także Xbox, jesteśmy absolutnie zachwyceni, widząc tak ogromny napływ nowych piratów rozpoczynających swoją przygodę, odkąd gra trafiła na Steam w czerwcu zeszłego roku. Bez względu na platformę, na której grasz Morze złodziei dalej, nigdy nie osiągnąłby tego sukcesu bez wsparcia was, graczy – więc jedyne, co możemy powiedzieć, to dziękuję!

Podczas gdy Sea of ​​Thieves obecnie pławi się w blasku swojej obecnej fortuny, dziwne jest, aby pamiętać, że ambitna gra nie świeciła tak jasno w momencie premiery. Gra została wydana w 2018 roku i spotkała się z mieszanym przyjęciem, a nasza wstępna recenzja Sea of ​​​​Thieves stwierdziła, że ​​koncepcja gry była rozsądna, ale doświadczenie było trochę nagi. To pierwsze chłodne wrażenie wydawało się oznaczać dla gry zagładę, ale twórcy utkwili w tytule. W końcu pojawiły się treści takie jak rozszerzenie A Pirates Life, które wprowadziło genialne połączenie między Sea of ​​​​Thieves i Piraci z Karaibów, przyciągnął graczy z powrotem do zawadiackiej przygody.

Wynikający z tego wzrost sprawił, że tytuł stał się wspaniałym doświadczeniem kooperacyjnym, którym można dzielić się ze znajomymi, dzięki czemu znalazł się na naszej liście 10 najlepszych gier kooperacyjnych, w które można teraz zagrać. Możliwe, że Rare ma nadzieję, że imponujące wyniki sprzedaży gry zwiększą się, gdy gracze będą szukać gier, którymi mogliby się podzielić w święta, co skłoniłoby do złożenia oferty świątecznej. Jeśli zalogujesz się od teraz do 29 grudnia, otrzymasz bezpłatną emotkę zatytułowaną Teraz razem!Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/23/sea-of-thieves-giving-away-emote-to-celebrate-5-million-steam-copies-sold