School Girl Ninja Hack 'N Slash Samurai Maiden pojawia się na Switchu 8 grudnia


Obraz: D3PUBLISHER

W zeszłym miesiącu wydawca D3 ogłosił, że wprowadzi uczennicę ninja hack 'n slash Samuraj Maiden na Nintendo Switch tej zimy.

Teraz, zgodnie z Tokyo Game Show, data premiery jest zablokowana. Gra pojawi się w Japonii (fizycznie i cyfrowo) 1 grudnia, a 8 grudnia tego roku zostanie wydana wyłącznie cyfrowo na zachodzie.

Historia opowiada o uczennicy szkoły Tsumigi Tamaori, która we śnie zostaje wezwana do historycznego okresu Sengoku. Tutaj musi połączyć siły z nowymi przyjaciółmi i wykorzystać swoje niesamowite umiejętności walki mieczem, aby pokonać nieumarłe zło w świątyni Honnoji:

SAMURAJ MAIDEN opowiada historię licealisty, który zasypia po nudnym dniu lekcji historii, budząc się obok postaci historycznej, Nobunagi Ody, znanej jako pierwszy wielki unifikator w Japonii. Obaj znajdują się w płonącej świątyni Honnoji, gdzie otworzył się podziemny świat. Trenując sztukę walki mieczem jako hobby, Tsumugi zostaje nagle wystawiona na próbę w prawdziwej bitwie, gdy zdesperowana Nobunaga Oda obdarowuje ją złym, ochronnym ostrzem, która wkracza do podziemi, aby położyć kres nieszczęściu. Nawet Tsumugi, niewątpliwie biedny student historii, rozpoznaje Odę jako bohaterkę okresu Sengoku i rozumie, że musi stanąć na wysokości zadania.

Gracze mogą spodziewać się „uboju mobów nieumarłych wrogów” za pomocą umiejętności miecza Tsumugi – od ataków combo po silne kontry. Otrzyma też pomoc od kilku innych ninja i sojuszników po drodze.

Dostępne będą specjalne zdolności do odblokowania oraz system, który pozwoli łączyć te style walki:

„W swojej podróży gracze będą mogli korzystać z „Systemu Gokage”, który pozwala na szybkie połączenie stylu miecza Tsumugi i potężnego ninjutsu Gokage. Od samurajskich cięć i przeszywających ataków po druciane ramię ninja, zamrażające yin yang jutsu i różne ataki kunai, gracze będą mogli wykorzystać te dwa rodzaje ofensywy, aby walczyć z hordami nieumarłych wrogów.

Co myślisz o tej grze? Czy byłbyś zainteresowany wypróbowaniem go na Nintendo Switch? Komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/school-girl-ninja-hack-n-slash-samurai-maiden-launches-on-switch-december-8