Scalpery sprzedają wyprzedane minilodówkę na konsolę Xbox Series X


Minilodówka Xbox Series X wyprzedała się w ciągu kilku minut, a teraz skalpery sprzedają je już online za setki dolarów.

Microsoft wypuścił dziś rano pierwszą falę zamówień przedpremierowych, które według potencjalnych nabywców na Twitterze wyprzedały się w mniej niż 15 minut. Lodówka wzorowana na konsoli Xbox Series X oficjalnie kosztuje 99,99 USD / 89,99 GBP, ale w serwisie eBay jest już ponad dwukrotnie wyższa.

Kredyt: eBay

Ostatnia kontrola w serwisie eBay wykazała wiele aukcji minilodówek o wartości znacznie ponad 200 USD. Wiele ofert zostało już sprzedanych po podanej cenie lub zaakceptowało „najlepszą ofertę”, co oznacza, że ​​ludzie płacą za lodówki dwa razy więcej niż cena sugerowana przez producenta.

W USA lodówka jest sprzedawana wyłącznie w Target, podczas gdy jest dostępna w GAME w Wielkiej Brytanii. Microsoft twierdzi, że planuje rozszerzyć dostępność regionalną w 2022 roku. Ważne jest również, aby pamiętać, że Xbox nazwał dziś „pierwszą falą” zamówień przedpremierowych, co oznacza, że ​​​​może być więcej szans na zabezpieczenie lodówki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w przyszłości.

Minilodówka Xbox Series X była memem od czasu ujawnienia konsoli w 2019 roku, kiedy internet natychmiast zauważył podobieństwo Series X do lodówki. W zeszłym roku Microsoft stworzył pełnowymiarową lodówkę Xbox Series X. Na początku tego roku Xbox ogłosił, że sprawi, że minilodówka Series X stanie się rzeczywistością, którą fani będą mogli wprowadzić do swoich domów.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

Source : https://www.ign.com/articles/scalpers-selling-xbox-series-x-fridge