Save Big On A Plague Tale: Requiem w dniu premieryA Plague Tale: Requiem wreszcie ukazało się na konsolach i PC. Jeśli jesteś zainteresowany kontynuacją przygód z ukrycia na PC, możesz teraz uzyskać dobrą ofertę na klucz Steam – o ile nie kupujesz bezpośrednio ze Steam. Zielony człowiek gry oraz Fanatyczny sprzedają Requiem za jedyne 42,49 USD, co stanowi pełne 15% zniżki od ceny katalogowej. Jeśli kupisz w Fanatical, otrzymasz również kupon na 5% zniżki na kolejne zamówienie.

A Plague Tale: Requiem to nie jedyne zupełnie nowe wydanie, które jest obecnie przecenione w Fanatical. Możesz także zdobyć klucz Steam do gry Uncharted: Legacy of Thieves ze zniżką 10%.

Requiem kontynuuje historię Hugo i Amici, rodzeństwa, które walczą o przetrwanie w świecie spustoszonym przez zarazę. Młodszy z nich, Hugo, cierpi na tajemniczą chorobę krwi, która daje mu nadprzyrodzone zdolności, a Amicia musi znaleźć lekarstwo.

Tylko ostrzeżenie: Requiem zawiera jeszcze więcej szczurów niż jego imponująco wypełniony szczurami poprzednik, A Plague Tale: Innocence. To nie lada wyczyn. Jak zauważono w naszym przeglądzie A Plague Tale: Requiem, mechanika skradania się została ulepszona w sequelu, chociaż sama walka może być czasami uciążliwa.

Dla tych, którzy grali i cieszyli się Innocence, prawdopodobnie nie zdziwi Cię, że po raz kolejny główną atrakcją jest historia wstrząsającej podróży Hugo i Amici.

Chociaż w tej chwili możesz znaleźć oferty tylko w wersji na komputery PC A Plague Tale: Requiem, abonenci Game Pass mogą pobrać grę już teraz, nie wydając ani grosza.

Ujawnienie: Fanatical to jedna z siostrzanych stron GameSpot.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/save-big-on-a-plague-tale-requiem-on-launch-day/1100-6505640/?ftag=CAD-01-10abi2f