Saturnalia, niezadowolony horror ze stylem artystycznym, który musisz zobaczyć, zawiera październikową datę premiery


Saturnalia to nadchodząca gra survival horror z niezwykle unikalnym stylem graficznym ogłoszonym w zeszłym miesiącu. Teraz wiemy, kiedy możemy w to zagrać, ponieważ Saturnalia zarejestrowały datę premiery 27 października.

Wtedy trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC (za pośrednictwem Epic Games Store). Opracowany przez włoskie studio Santa Ragione, zespół odpowiedzialny za takie gry jak Fotonica, MirrorMoon EP i Wheels of Aurelia, Saturnalia zapowiada się na świetny czas. Poniżej możesz dowiedzieć się, dlaczego w segmencie New Gameplay Today nagraliśmy to wszystko o Saturnaliach, zawierające ponad 15 minut rozgrywki:

„[Saturnalia] to kalejdoskopowa przygoda inspirowana w równym stopniu autentycznym sardyńskim folklorem, jak i klasycznym włoskim Giallo horrory”, czytamy w komunikacie prasowym. „Opowieść obejmuje tajemniczy, wielowiekowy rytuał, który odbywa się co roku w noc przesilenia zimowego we włoskiej wiosce Gravoi. Każda z czterech grywalnych postaci w grze musi wykorzystać swoje unikalne zdolności i skonfrontować się z własnymi osobistymi odkryciami, aby odkryć tajemnice nawiedzające miasto i ostatecznie uciec przed zagładą”.

Oto kilka dodatkowych atrakcji Saturnaliów z Santa Ragione:

  • Szukaj wskazówek w wiosce przypominającej labirynt, bez znaczników i kompasu, które poprowadzą twoje kroki.
  • Poznaj ciągle zmieniające się miasto Gravoi używanie zapałek, aby utrzymać ciemność na dystans.
  • Lot i ukrycie to twoje jedyne opcje, ponieważ nie możesz walczyć stworzenie który cię poluje.
  • Zanurz się w animacja poklatkowa animacja oraz żywy ekspresjonistyczny styl sztuki z Saturnalie za niesamowicie piękną atmosferę, która jest równie fascynująca, co mrożąca krew w żyłach.
  • Kontroluj swój los poprzez progresja nieliniowa i dynamiczna, adaptacyjna narracjaz unikalnymi zakończeniami zależnymi od wyborów gracza.

Saturnalia trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Switch i PC za pośrednictwem Epic Games Store 27 października.


Zamierzasz sprawdzić tę grę? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/15/saturnalia-an-indie-horror-with-an-art-style-you-have-to-see-captures-october-release