Marvel’s Spider-Man Remastered na PlayStation 5 – już w tym miesiącu

Marvel’s Spider-Man Remastered pojawi się na PlayStation 5

PlayStation ogłosiło, że samodzielna wersja Marvel’s Spider-Man Remastered trafi na PlayStation 5 jeszcze w tym miesiącu. Wcześniej gra była dostępna tylko po zakupie Edycji Ultimate gry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Jeszcze w tym miesiącu każdy będzie mógł zagrać w Marvel’s Spider-Man Remastered.

Gracze będą mogli kupić ją samodzielnie lub, jeśli posiadasz grę Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4 (lub jej Cyfrową Edycję Deluxe lub Edycję Gry Roku), możesz zapłacić 10 USD, aby ulepszyć grę do Marvel’s Spider-Man Remastered na PS5.

Ten remaster zawiera przeprojektowaną twarz Petera Parkera, rozszerzenie The City That Never Sleeps z udziałem Black Cat oraz kilka ekskluzywnych strojów Spidey, takich jak te z Spider-Man: Nie ma drogi do domu. Posiadacze Marvel’s Spider-Man: Miles Morales nadal mogą zdobyć grę Marvel’s Spider-Man Remastered, uaktualniając ją do wersji Ultimate Edition w menu głównym wersji gry na PS5.

Jeśli chcesz kupić samodzielną zremasterowaną grę, będzie to kosztować 49,99 USD. PlayStation twierdzi, że ta samodzielna wersja i ścieżka aktualizacji pojawią się jeszcze w tym miesiącu, ale nie mówi dokładnie, kiedy.

Podsumowanie

Marvel’s Spider-Man Remastered pojawi się na PlayStation 5 jako samodzielna wersja jeszcze w tym miesiącu. Gracze będą mogli kupić ją samodzielnie lub uaktualnić ją za 10 USD, jeśli już posiadają grę Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4. Remaster zawiera przeprojektowaną twarz Petera Parkera, rozszerzenie The City That Never Sleeps z udziałem Black Cat oraz kilka ekskluzywnych strojów Spidey.

Źródło: Game Informer.