SaGa Emerald Beyond: Nowa duża aktualizacja, odkryj poprawki i ulepszenia!

Aktualizacje Square Enix dla SaGa Emerald Beyond są kontynuowane, kilka miesięcy po premierze na konsoli Nintendo Switch. Poznajmy szczegóły najnowszej łatki, która wprowadza główne poprawki, a także poprawę jakości życia graczy.

Poprawki i ulepszenia

Ta łatka w szczególności naprawia problem polegający na tym, że niektóre walki nie kończyły się, jeśli gracz wszedł w nieskończoną pętlę obezwładnionych ataków. Dodatkowo dostosowuje szybkość kombinacji, gdy gracz łączy czwarty overdrive i wyższy. Inne poprawki obejmują problemy z handlem, hierarchię menu handlu, wyświetlanie graficzne i tekstowe oraz różne elementy interfejsu użytkownika.

Powrót do gry

Po pojawieniu się na Switchu gra SaGa Emerald Beyond została pochwalona za chronologiczny system walki oraz liczne historie, światy i postacie, a także za ukłon w stronę poprzednich gier SaGa. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, dostępna jest wersja demonstracyjna w sklepie internetowym.

Wydanie fizyczne

Oprócz wersji cyfrowej, SaGa Emerald Beyond skorzysta także z fizycznej wersji na Switcha z obsługą języka angielskiego. Zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne na stronach takich jak Playasia, a dostawa zaplanowana jest na lipiec 2024 r.

Czy próbowałeś tej gry na Switchu? Czy jesteś zainteresowany wersją fizyczną? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com