Rumbleverse zostanie zamknięte w lutym


Iron Galaxy’s Rumbleverse, jego gra Battle Royale o smaku pro-wrestlingu, zostanie zamknięta w przyszłym miesiącu, zaledwie siedem miesięcy po pełnej premierze w sierpniu ubiegłego roku.

Chociaż Iron Galaxy nie podaje wyraźnie przyczyny upadku Rumbleverse, post na blogu nieco sugeruje, że brak znaczących graczy mógł odegrać pewną rolę, stwierdzając częściowo:

„Kiedy pracujesz nad grą wideo, wyobrażasz sobie społeczność, która pewnego dnia pojawi się, aby w nią zagrać. Od lat marzyliśmy o tętniącym życiem mieście pełnym ludzi walczących o tytuł mistrza. Staraliśmy się stworzyć tętniące życiem miejsce, które celebruje ducha rywalizacji. Naszym celem było przywrócenie radości z gier online dla wielu graczy. Ludzie, którzy dali szansę Rumbleverse i potraktowali to jako nowe hobby, każdego dnia potwierdzali, że wkładamy nasze pomysły w życie”.

Serwery online Rumbleverse zostały zamknięte 28 lutego o godzinie 10:00 CST. Gracze, którzy wydali jakiekolwiek pieniądze na grę lub w jej ramach, otrzymają zwrot pieniędzy. Obejmuje to Rumbleverse Battle Pass lub Brawlla Bills na dowolnej platformie. Obecna przepustka bitewna zostanie również przekazana wszystkim graczom bezpłatnie z podwójnym przyrostem PD. Niektóre emotikony i akcesoria również zostały udostępnione za darmo. Dzisiaj Iron Galaxy zamknie sklep w grze i wyda ostateczną aktualizację.

Rumbleverse zostało po raz pierwszy ogłoszone podczas gali Game Awards 2021 i oferowało wyjątkowy spin do battle royale z naciskiem na walkę w zwarciu. Po przeprowadzeniu różnych testów beta w pierwszej połowie 2022 roku, gra w pełni otworzyła swoje podwoje w sierpniu i spotkała się z ogólnie ciepłym przyjęciem ze strony graczy i krytyków. Możesz zobaczyć, jak się bawimy w tym odcinku New Gameplay Today Live.

W podobnych wiadomościach Konami ogłosiło dzisiaj, że wyłącza światła w swojej grze społecznej dedukcji z 2022 roku, Crimesight.Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/31/rumbleverse-is-shutting-down-in-february