Rozszerzenie Resident Evil Village Winters jest przecenione na PCJeśli nie masz dość Resident Evil Village od czasu jej premiery w zeszłym roku, dobrą wiadomością jest to, że znaczna ilość treści trafia do gry survival horror Capcom. The Ekspansja Winters dodaje zupełnie nową fabułę z dorosłą Rose Winters i rozgrywa się 16 lat po wydarzeniach z Resident Evil Village.

Ten scenariusz ma psychologiczny horror, ale zwiastuny sugerują, że Rose posiada potężne nowe umiejętności odziedziczone po ekspozycji jej rodziców na mutagenny mech w centrum Resident Evil Village i Resident Evil VII. Inną dużą cechą tego rozszerzenia jest tryb trzecioosobowy, w którym będziesz mógł doświadczyć całej gry i jej rozszerzenia, powrót do bardziej klasycznego kąta widzenia kamery, który ostatnio widzieliśmy w starszych grach Resident Evil i niedawnych remakech.

Do tego dochodzi rozszerzenie trybu najemników Village’s, który dodaje nowe postacie i etapy. Powyżej na Fanatical możesz dostać rozszerzenie Winters na PC za jedyne 17 USD, czyli 15% zniżki od ceny premiery wynoszącej 20 USD. DLC też nie jest takie złe, a jeśli masz ochotę na szybki kawałek upiorności Resident Evil, zechcesz to sprawdzić.

„Shadows of Rose może być najbardziej godną uwagi częścią ekspansji Winters, ale to The Mercenaries zapewnia największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki” – napisał Richard Wakeling w recenzji Resident Evil Village: Winters’ Expansion GameSpot.

Aby uzyskać więcej Resident Evil, nie zapomnij sprawdzić innych wyprzedaży na Xbox, PlayStation, Humble i Fanatical. Przeróbki Resident Evil 2 i 3 otrzymały duże zniżki, a także doskonałe gry Resident Evil: Revelations w okazyjnej cenie.

Ujawnienie: GameSpot i Fanatical są własnością Fandomu

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-village-winters-expansion-is-discounted-for-pc/1100-6508655/?ftag=CAD-01-10abi2f