Rozpocznij swoją przygodę z One Piece Odyssey dzięki darmowej wersji demonstracyjnej dostępnej już dziś


Odyseja One PiecePremiera jest tuż za rogiem i aby dać wszystkim przewagę, demo tej nowej turowej gry RPG jest już dostępne na Xbox Series X|S.

Kiedy zaczniesz, zobaczysz, jak nasza główna obsada, znana jako Piraci Słomianego Kapelusza, zostaje wciągnięta przez burzę, wyrzucona na tajemniczą wyspę i rozdzielona. Muszą się odnaleźć, spotkać miejscowych i odeprzeć nowych wrogów, których napotkają po drodze. Oznacza to, że możemy zobaczyć naszych bohaterów w akcji i zdobyć praktyczne doświadczenie w walce turowej.

Twoja ulubiona piracka załoga jest tutaj

  • Luffy’ego – Kapitan, który zjadł diabelski owoc, dzięki któremu mógł zginać i rozciągać swoje ciało, jakby był z gumy.
  • Żoro – Mistrz szermierki, który używa stylu walki trzema mieczami.
  • Nami – Nawigator statku i utalentowana oszustka, która używa swojego „Clima-Tact” do walki poprzez kontrolowanie pogody.
  • Usopp – Ostro strzelający użytkownik procy, boi się większości konfliktów.
  • Sanji – Utalentowany kucharz, który rezerwuje ręce tylko do gotowania i walczy tylko nogami.
  • Siekacz – Po części renifer, po części człowiek, lekarz na pełnym etacie na statku.
  • Rudzik – Archeolog statku, który zjadł Diabelski Owoc, który dał jej możliwość tworzenia duplikatów kończyn z dowolnej powierzchni.
  • Franky’ego – Okrętowiec i cyborg z nadludzką siłą i bronią wbudowaną w jego ciało.
  • Potok – Muzyk i szkielet, którego dusza może oddzielić się od ciała… lub tego, co z niego zostało.

Każdy Słomkowy Kapelusz ma swoją własną specjalizację bojową, którą często są ich kultowe ruchy z serii Jeden kawałek seria. Będziesz mógł wykorzystać unikalne zdolności wszystkich nie tylko do walki, ale także do poruszania się po mapie. Podczas eksploracji lochów użyj Luffy’ego i jego rozciągliwych kończyn, aby przeciągnąć się po mapie za pomocą Gum-Gum Slingshot lub wykorzystaj mały rozmiar Choppera, aby przeczołgać się przez ciasne przestrzenie.

W każdej walce członkowie twojej drużyny i wrogowie zajmują różne pozycje na polu bitwy. Pozwala to na przeprowadzanie ataków z bliskiej odległości, dalekiego zasięgu i ataków grupowych w zależności od lokalizacji, więc musisz upewnić się, że każdy Słomkowy Kapelusz znajduje się we właściwym miejscu, aby skorzystać z ich umiejętności. Na szczęście gra pozwala zmieniać pozycje członków drużyny podczas walki. Możesz nawet wciągnąć do walki członków drużyny, których nie było na boisku. Usopp zbyt blisko grupy wrogów? Zamień go z Sanjim. Brak dostępnych przedmiotów leczniczych? Niech Chopper zaopiekuje się uszkodzonymi przyjaciółmi. W dalszej części gry możesz nawet okiełznać moc przyjaźni dzięki „Sztuce Więzi”, potężnej zdolności, którą Słomiane Kapelusze wykonują razem, a którą możesz odblokować poprzez zadania poboczne.

Podczas bitwy istnieje szansa, że ​​uruchomisz „dramatyczną scenę”, czyli dodatkowe zadanie do wykonania w zamian za dodatkowe doświadczenie i łupy. W „dramatycznej scenie” możesz otrzymać zadanie pokonania wroga określonym członkiem lub w określonej liczbie tur. Ukończenie ich daje ogromny wzrost poziomu i pomaga w szybkim postępie w grze. Innym sposobem na awans w dużych walkach jest jedzenie produktów, które dają ci wzmocnienie. Chociaż w wersji demonstracyjnej nie możesz zdobyć wzmacniającego umiejętności jedzenia Sanjiego, nadal możesz zbierać składniki, które mogą ci pomóc podczas mniejszych walk i mogą być używane do gotowania lepszych przepisów po przeniesieniu zapisu demonstracyjnego do głównej gry.

Fani serii mają szansę wskoczyć do przygody ze swoją ulubioną ekipą i walczyć z kultowymi wrogami z największych bitew drużyny. Możesz także doświadczyć nowego świata z nowymi postaciami, niektóre zaprojektowane przez Jeden kawałek sam twórca Eiichiro Oda! Nawet jeśli nigdy nie widziałeś Jeden kawałek anime lub manga, gra będzie świetnym pierwszym wprowadzeniem, gdy odkryjesz, co to znaczy być piratem Słomianego Kapelusza i zasmakujesz życia na Grand Line.

Jeśli jesteś ciekawy, wypróbuj pierwszy Jeden kawałek turowe RPG, możesz pobrać plik Odyseja One Piece demonstracja już dziś! Twoje postępy w wersji demonstracyjnej zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, ale pamiętaj, aby zamówić ją w przedsprzedaży, aby zapewnić sobie jeszcze więcej bonusów, gdy gra zostanie wydana 13 stycznia.

ONE PIECE ODYSSEY

Xbox Live

ONE PIECE ODYSSEY

Bandai Namco Entertainment America Inc.

59,99 USD

Ten zestaw zawiera przydatne przedmioty i dodatkowy zestaw strojów podróżnych, z których wszystkich można korzystać w grze. Zawiera: • Jabłko energii x 10 • Jabłko ekscytacji x 10 • Złota galaretka x 3 • 100 000 jagód • Zestaw strojów podróżnych (Luffy, Zoro, Sanji, Usopp, Nami, Chopper, Robin) *Wymagana jest pełna wersja gry. Zaktualizuj do najnowszej wersji przed użyciem. * Należy pamiętać, że bonusy mogą zostać przyznane w późniejszym terminie. *Zawartość i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia. *Niektóre sceny i występy w grze mogą nie odzwierciedlać zmian kostiumów. *Bonusy można otrzymać od początku gry. Nowa gra RPG z niezwykle popularnej mangi i anime serii ONE PIECE, upamiętniająca 25-lecie serii! Słynny pirat Monkey.D.Luffy, lepiej znany jako Luffy Słomianego Kapelusza, i jego załoga żeglują po Nowym Świecie w poszukiwaniu kolejnej wyspy i kolejnej przygody, która ich czeka. Ale podczas podróży wpadają w sztorm i rozbijają się. Zostają wyrzuceni na bujną tropikalną wyspę otoczoną przez nieustannie szalejące burze… Oddzielony od swojej załogi Luffy wyrusza na wielką, nową przygodę, aby odnaleźć przyjaciół i uciec z wyspy! Czekają na nich niebezpieczni nowi wrogowie, przerażające siły natury i nie tylko! Graj jako różni członkowie załogi Słomkowego Kapelusza w klasycznej grze RPG osadzonej w świecie popularnego anime ONE PIECE! *Oprócz tego produktu dostępna jest także ONE PIECE ODYSSEY Deluxe Edition i inne treści cyfrowe. Uważaj, aby nie robić duplikatów zakupów.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/10/one-piece-odyssey-demo/