Rozmowa z siłą twórczą stojącą za nadchodzącym Gungrave GORE


Jak Gungrave GORE zbliża się do premiery jeszcze w tym roku, miałem okazję porozmawiać z panem Yasuhiro Nightow, legendarnym artystą mangaki i twórczą siłą stojącą za kultowym antybohaterem, Grave, aby odpowiedzieć na niektóre z moich palących pytań dotyczących nadchodzącej stylowej trzeciej osoby strzelanka o tym, jak zaczął rysować, jak uważa, że ​​Grave pasuje do innych dzisiejszych bohaterów i kto wygrałby w walce między Grave i Deadpool.


Kiedy po raz pierwszy zacząłeś rysować i pisać?

Moje najstarsze wspomnienie to czasy, gdy byłem w wieku przedszkolnym i już narysowałem komiks ze Snoopym jako głównym bohaterem. Wtedy rysowałem, bo tak bardzo mi się to podobało.

Kim jest Grave i czym się zajmuje?

Jest postacią, która niszczy wszystko na swojej drodze trumną i dwoma pistoletami, stworzoną po to, by odstresować was wszystkich.

Jak wymyśliłeś postać Grave?

Zacząłem od wyobrażenia sobie ekranu gry wideo. W tym momencie jego plecy były już zwrócone do nas, więc najpierw zacząłem od zaprojektowania jego pleców.

Jakie to uczucie, gdy nowe pokolenie graczy jest podekscytowane graniem w najnowszą grę? Gungrave GORE.?

Myślę, że to szalona niespodzianka, którą studio Iggymob prezentuje dla mnie i dla was wszystkich, od przeszłości do teraźniejszości. Szczerze życzę, aby ten projekt odniósł sukces.

Jaka jest twoja ulubiona broń Grave?

To wyrzutnia rakiet, którą zakłada na ramię, jest wystrzeliwana w klasycznej i eleganckiej pozie desperado.

Jak myślisz, jak Grave pasuje do dzisiejszych innych antybohaterów i super istot?

Mam złudzenie, że będzie idealnie pasował do Marvel VS Capcom seria. Chociaż to nie Marvel, ani Capcom. Jeśli było Mortal Kombatzostanie rozerwany na strzępy w okropny sposób, więc to trochę boli mnie jako rodzica (śmiech).

Zrzut ekranu Gungrave'a GORE

Kto wygrałby walkę między Grave a Deadpoolem?

Grave spokojnie walczy z Deadpoolem, który nadal rzuca się do ataku. Ale po dziesiątkach tysięcy bitew Deadpool, który potrafi doskonale się zregenerować, ostatecznie wygra. Ale najważniejsze jest to, że dziewięć na dziesięć razy Deadpool po prostu znudzi się tym w środku walki.


Dziękuję panu Yasuhiro Nightow za poświęcenie czasu na rozmowę ze mną o tej ekscytującej, nadchodzącej grze. Gungrave GORE pojawi się na Xbox One i Xbox Series X|S jeszcze w tym roku. Uczyć się więcej, śledź Gungrave GORE na Twitterze aby otrzymywać najnowsze wiadomości i informacje.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/19/talking-with-the-creative-force-behind-the-upcoming-gungrave-g-o-r-e/