Rough Justice: ’84 – thriller kryminalny w neonowo-noirowym wydaniu na Switcha!

Zanurz się w kryminalnej i tajemniczej przygodzie w neonowym stylu noir dzięki nowej grze Rough Justice: ’84, która wkrótce pojawi się na Switchu. Odkryj świat lat 80. wypełniony korupcją, uciskiem i przemocą, w którym będziesz musiał rozwiązywać sprawy karne, zarządzając zespołem detektywów. Oto, co czeka na Ciebie w tej ekscytującej grze.

ROZWIĄZUJ SPRAWY I ZARZĄDZAJ DETEKTYWAMI

Rough Justice to eklektyczna mieszanka strategii, thrillera kryminalnego w stylu neon-noir i gry detektywistycznej z mroczną historią. Weź sprawy w swoje ręce i rozwiązuj ekscytujące sprawy i wyzwania, począwszy od szczegółów ochrony, aż po przechwytywanie i odzyskiwanie zbiegów. Wciągająca, pełna momentów rozgrywka inspirowana jest grami planszowymi, co przekłada się na wykorzystanie kości, kart i łamigłówek przy rozwiązywaniu zagadek. Dlatego twórcy opisują Rough Justice: ’84 jako „adaptację gry planszowej, która nie istnieje”.

ODKRYJ Mroczne SEKRETY

Zaskakująco dojrzała historia Rough Justice: ’84 rozgrywa się w wylęgarni przestępczości i przemocy. Wcielasz się w byłego policjanta Jima Baylora i zarządzasz rozwijającą się agencją bezpieczeństwa, w której pracują wyjątkowi agenci. Oczyszczając ulice miasta Seneca z robactwa, powoli zdajesz sobie sprawę, że za kulisami dzieje się coś bardziej złowrogiego. Im głębiej zagłębiasz się w miasto, tym bardziej odkrywasz, że jest ono zgniłe od środka i kontrolowane przez złowrogą organizację neonazistowską. To będzie najtrudniejszy przypadek Jima, tym bardziej, że ma on żydowskie dziedzictwo.

ZAnurz się w dekadę ekstremów

W całej historii gra porusza mroczne aspekty lat 80. XX wieku, epoki charakteryzującej się wyzwoleniem, wzrostem gospodarczym i demontażem granic po jednej stronie, ale ekstremizmem politycznym, toksycznymi ideologiami i uciskiem drugiej. W tym sensie Rough Justice: ’84 to nie tylko gra, ale także projekt pełen pasji dla wielokulturowego zespołu Gamma Minus, którego wielu członków spotkało się z prześladowaniami ze względu na swoje pochodzenie kulturowe.

Rough Justice: ’84 zbiera „ogólnie pozytywne” recenzje na Steamie od czasu premiery na początku tego roku i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nostalgia noir i rozgrywka w grach planszowych przełożą się na Switcha za kilka tygodni. Czy chcesz zapuścić się w ciemne zaułki przestępczości? Postępuj zgodnie ze wskazówkami w komentarzach i daj nam znać.

Źródło: www.nintendolife.com