Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven – data premiery, bonusy i szczegóły dotyczące zamówienia w przedsprzedaży

Nowa wersja serii Romancing SaGa, zatytułowana Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven, ukaże się 24 października na PS5, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam. Ta gra jest kompletnym remakiem gry Romancing SaGa 2, pierwotnie wydanej na Super Famicom w 1993 roku, oferującej wrażenia 3D i przeprojektowany system walki, aby dostosować się do nowego systemu „osi czasu” obecnego w ostatnich tytułach, takich jak SaGa Emerald Beyond. Wprowadzono także ulepszenia, dzięki którym gra będzie bardziej przystępna dla nowych graczy, włączając w to nowe opcje trudności.

Zamów w przedsprzedaży Romanncing SaGa 2: Zemsta Siedmiu

Zamawiając w przedsprzedaży Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven, otrzymasz dwa dodatkowe przedmioty, które przyspieszą rozwój Twojej postaci. Przedmioty te nie będą dostępne w grze podstawowej w chwili premiery, dlatego aby w pełni z nich skorzystać, konieczne będzie złożenie zamówienia w przedsprzedaży.

Kultowa seria JRPG

Seria SaGa, która rozpoczęła się jako spin-off Final Fantasy o nazwie Final Fantasy Legend, szybko stała się jedyną w swoim rodzaju marką. Gry te wyróżniają się nieliniową fabułą i złożonymi systemami tworzenia postaci, bliższymi komputerowym RPG-om z lat 90. Romancing SaGa 2 oferuje graczom wcielenie się w różnych członków rodziny królewskiej w ich walce o utrzymanie imperium i odparcie apokalipsy. zagrożenia. Gra oferuje również mechanikę budowania zamków, dzięki której możesz budować fortece i zarządzać nimi w całym królestwie. Wybory, których dokonasz, będą miały znaczący wpływ na ewolucję historii, zapewniając otwarte doświadczenie pełne możliwości.

Jeśli intryguje Cię Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven, wiedz, że inne gry z tej serii są już dostępne w sprzedaży. Możesz sprawdzić SaGa: Emerald Beyond, Romancing SaGa: Minstrel’s Song Remastered, Collection of SaGa: Final Fantasy Legend i wiele innych. Te gry są dostępne wyłącznie w formacie cyfrowym i można je kupić na platformie Steam. Korzystając z kodu promocyjnego JUNE15, możesz nawet zaoszczędzić na tych tytułach, a także na zamówieniu w przedsprzedaży Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven.

Źródło: www.gamespot.com