Rogue Prince of Persia przełożony z powodu Hadesa II: szczegóły

Evil Empire opóźnia premierę swojej nadchodzącej gry typu roguelike, The Rogue Prince of Persia, ze względu na Hades II. Pierwotnie zaplanowana na wtorek, 14 maja we wczesnym dostępie na PC, Evil Empire opóźniła grę na koniec tego miesiąca, aby potencjalni gracze mieli więcej czasu na Hades II, kolejny roguelike wydany we wczesnym dostępie w tym tygodniu.

Uzasadnione opóźnienie

W oświadczeniu studio Evil Empire wyjaśniło, że decyzja ta wynika z sukcesu niezwykle oczekiwanej przez społeczność gry Hades II. Woleli dać graczom czas na cieszenie się tą grą przed wydaniem The Rogue Prince of Persia.

Gra ukaże się jeszcze w maju, a konkretna data zostanie ogłoszona wkrótce. Opóźnienie pozwoli zespołowi udoskonalić grę, dodać dodatkowe funkcje i naprawić błędy. Ten dodatkowy czas pozwoli również na przetestowanie istotnej łatki pierwszego dnia, zmniejszając w ten sposób stres w zespole.

Obiecująca gra

Game Informer miał okazję przetestować grę i był pod wrażeniem tego, co zobaczył. Jeśli ciekawi Cię gra w akcji, zapoznaj się z rozgrywką z The Rogue Prince of Persia. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz wywiad z Evil Empire na temat różnicy między roguelike’ami a rogue-lite’ami.

Czy jesteście podekscytowani premierą The Rogue Prince of Persia jeszcze w tym miesiącu? Nie wahaj się dać nam znać w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com