Rocket League zmierza do Sovereign Heights na sezon 8


Liga Rakietowa wraca do swoich korzeni w wielkim mieście! Od dzisiaj możesz przemierzać ulice Sovereign Heights, aby znaleźć nową arenę, odblokować przedmioty Rocket Pass i dostosować ukochaną Hondę Civic Type R.


Nowa Turf Arena w Sovereign Heights


Położona głęboko w mieście Sovereign Heights Arena to miejsce na liście życzeń dla wielu światowych gwiazd piłki nożnej. Chociaż rzadko można tu zobaczyć oficjalną grę, to miasto jest domem dla jednych z najbardziej elektrycznych talentów na świecie. Mówiąc o wychowankach, długoletni gracze pokochają atmosferę tego klasycznego murawy!

Chociaż słowo o tej Arenie Sovereign Heights dopiero zaczęło docierać do głównego nurtu, gracze mogą trafić na scenę na parterze. Rywalizuj w lokalnych turniejach, aby wygrać nagrody turniejowe sezonu 8. Rozmawiaj z lokalnymi plotkami dzięki Topperowi Tea Shades lub skoncentruj się na sobie dzięki sztandarowi gracza KettleBell i nagrodam za turniej antenowy. Żyjesz według własnych zasad? Złap pirackie fale radiowe za pomocą anteny satelitarnej TVRO Topper. Jest też kilka nagród Czarnego Rynku do zdobycia, ale potrzebujesz szczęścia i umiejętności, aby zdobyć jedną!


Przepustka rakietowa sezonu 8


Teraz dla samochodu tej godziny, Hondy Civic Type R! Ten sportowy hatchback, oparty na jednym z najpopularniejszych tunerów wszechczasów, można ulepszyć do Hondy Civic Type R-LE po osiągnięciu 35. poziomu w ramach tego sezonu Rocket Pass.

ukośny strzał

Personalizacja będzie kontynuowana, gdy przekroczysz 70 poziom i zaczniesz odblokowywać pomalowane wersje Civica! Te samochody poziomu Pro będą zawierały nowy efekt zwany EdgeLight, który otacza spód samochodu świetlistym blaskiem! Efekt wizualny zostanie zastosowany automatycznie podczas korzystania z lakierowanej wersji Hondy Civic Type R lub Hondy Civic Type R-LE.

Rocket Pass sezonu 8 to nie tylko samochód! Uwolnij swoją artystyczną stronę dzięki Sprattle Boost, reaktywnemu Topperowi Big Cap i Savage Spray Goal Explosion. Wolisz pochwalić się swoją kolekcją streetwearową? Rozkoszuj się stylem lat 90. dzięki pasującej naklejce Wrapstar i kółkom Franko Fone. Dzięki dziesiątkom przedmiotów do zebrania każdy znajdzie coś dla siebie w Sovereign Heights! Liga Rakietowa Sezon 8 już dziś wychodzi na ulice.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/07/rocket-league-heads-to-sovereign-heights-for-season-8/