Risk of Rain Returns: remake kultowej gry jest już dostępny na Nintendo Switch

Risk of Rain Returns: mocny powrót na Nintendo Switch

Risk of Rain Returns, remake kultowego roguelite studia Hopoo Games, jest już dostępny na Nintendo Switch i można go kupić za 14,99 USD / 12,79 GBP.

Premiera zaledwie dzień po 10. rocznicy powstania oryginalnej gry (8 listopada 2013 r.) Risk of Rain Returns to nie tylko proste uaktualnienie z ulepszoną grafiką i płynniejszą rozgrywką. Remake wprowadza wiele nowych funkcji, które ożywiają to, co wielu uważa za klasykę gatunku.

Nowe funkcje i ulepszenia

Dodatki do tego remake’u obejmują trzech nowych Ocalałych – Rzemieślnika, Włóczęgę i Pilota – ulepszenia istniejących Ocalałych, nowe umiejętności, przedmioty, potwory i nowy tryb gry.

Nowy tryb, Providence Trials, dodaje wyzwania w minigrach dla jednego gracza, które wymagają użycia różnych Ocalałych w celu odblokowania zupełnie nowych umiejętności.

Dodatkowo dodano lokalny tryb kooperacji dla czterech graczy, pozwalający połączyć siły ze znajomymi i grać na losowo generowanych poziomach. Nawet jeśli nadal grasz w oryginalną grę, warto kupić Returns.

Dostępne już w sklepie internetowym Switch

Gra Risk of Rain Returns jest już dostępna w sklepie internetowym Switch. Czy zamierzasz wrócić w kosmos? Daj nam znać w komentarzach.

Subskrybuj Nintendo Life na YouTube

Źródło: www.nintendolife.com