Rhythm Action Roguelike BPM: Kule na minutę już dostępne


BPM: Kule na minutę to roguelike FPS z rytmiczną akcją, w którym musisz strzelać, skakać, robić uniki i przeładowywać w rytm epickiej, rockowej ścieżki dźwiękowej, która sprawi, że będziesz machać głowami do rytmu! Opisywany przez NME jako „Metal as Hell”, pulsujące syntezatory i miażdżące gitary eskortują Cię podczas przedzierania się przez Twoją przygodę.

Wybierz swojego bohatera, aby pokonać hordy i odeślij je z powrotem do Helheimu. Każda Walkiria zaczyna się od unikalnej broni i statystyk, które można rozbudowywać w miarę przechodzenia przez kolejne etapy. Wkrocz do losowo generowanych lochów, zbieraj różnorodne bronie i umiejętności, aby wesprzeć swoją sprawę, ale pamiętaj, że każdy unik, kula, przeładowanie muszą być wykonywane zsynchronizowane z muzyką. Ciąg pominiętych nut może doprowadzić do Twojej śmierci, więc miej uszy otwarte na te bity!

Na każdym etapie losowo generowany jest szereg wrogów o unikalnych, rytmicznych zachowaniach. Pokonanie ich oczyszcza pokój i pozwala przejść do następnego. Każde piętro ma bossa i podobnie jak każdy wróg, każdy boss porusza się i atakuje w wyjątkowy sposób, który musisz nauczyć się wykorzystywać, jeśli chcesz odnieść sukces. Pokonując 7 bossów, zmierzysz się ze swoim odwiecznym wrogiem, Nidhoggiem.

Kule na minutę

Aby pomóc ci w walce, na każdym piętrze znajdziesz kupców, w których możesz kupić zdrowie, zbroję, broń i ulepszenia. Zostaniesz nawet dodany do ich programu lojalnościowego, więc zbieraj punkty i zdobywaj te ulepszenia.

Ale to nie wszystko, podróżując przez różne pomieszczenia, odkryjesz różne świątynie. Sprawdź je i odejdź z monetą… możesz zostać pobłogosławiony ulepszeniem umiejętności lub przedmiotem w zależności od świątyni.

Kule na minutę

Nowe lub profesjonalne gry oparte na rytmie?

BPM oferuje kilka trybów trudności, dzięki czemu jest w dużej mierze dostępny zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Od „trybu ćwiczeń”, w którym wszystko jest spowolnione, pozwalając nowicjuszom na opanowanie strzelania i przeładowania do rytmu, lub włączenie autorytmu znajdującego się w menu opcji – aż po tryb najbardziej wymagający: piekielny. Czy jesteś na tyle odważny, aby podjąć wyzwanie?

Gdyby tego było mało, na każdym etapie pojawiają się pokoje wyzwań, w których możesz przetestować swój metal.

BPM: Kule na minutę jest już dostępny na Xbox One i można w nie grać na Xbox Series X|S z prędkością do 4k 60 fps. Przygotuj się na podbój lordów Helheimu!

BPM: Kule na minutę

Xbox Live

BPM: Kule na minutę

Przyjaciele Playtonic

Ostrzeżenie dotyczące światłoczułości: Niewielki odsetek osób może doświadczyć napadów padaczkowych po ekspozycji na pewne wzorce świetlne lub obrazy, nawet bez historii epilepsji lub napadów padaczkowych. BPM to Rhythm-FPS opracowany przez Awe Interactive. Walcz jako potężna Walkiria, aby odeprzeć siły podziemia przed inwazją na świat Asgardu. W BPM wszystkie twoje działania i działania wrogów są powiązane z rytmem muzyki. Twoi wrogowie wykonują taneczną sekwencję ataków do epickiej rockowej opery. Zainspirowany strzelankami retro z lat 90., jest szybki, szalony i rytmiczny. Możesz wykonać podwójny skok, dash, rakietowy skok i bunny hop, aby uniknąć przeciwników. Twoim celem jest dotarcie do końca losowo generowanych lochów, zbierając różne bronie, umiejętności i przedmioty za każdym razem, gdy grasz. Ta broń i umiejętności mogą radykalnie zmienić sposób, w jaki grasz, dzięki czemu każda rozgrywka będzie wyjątkowa. Musisz pokonać 7 bossów, aby dotrzeć do finałowego bossa. Każdy boss porusza się i atakuje w unikalny sposób, który musisz nauczyć się wykorzystywać, jeśli chcesz odnieść sukces. Niektóre ataki wymagają przeskakiwania nad polami lawy, inne unikania szybkich pocisków, inne szybkiego trzymania się na uderzenie. Przygotuj się do przetestowania swojego metalu dzięki aktualizacji Overdrive. Nowe postacie, więcej broni, zupełnie nowy rozdział i zupełnie nowe tryby trudności: Practice i Hellish. Cechy: • Strzelaj, skacz i unikaj w rytm, walcząc z hordami wrogów. • Walcz z potężnymi bossami w trudnych bitwach z bossami, które doprowadzą Cię do krawędzi. • Przeglądaj losowo generowane lochy. • Wybierz jedną z 10 różnych postaci o unikalnych mocnych i słabych stronach. • Korzystaj z potężnego arsenału broni, z których każda zachowuje się inaczej przy strzelaniu i przeładowywaniu w rytm ścieżki dźwiękowej. • Walcz z różnorodnymi wrogami, z których każdy ma unikalne rytmiczne zachowania. • Obezwładniaj i strzelaj rakietami ze strzelbą podczas lotu w powietrzu. • Wykorzystaj zdolności, które radykalnie zmieniają sposób, w jaki grasz, od teleportacji po zamrażające bełty. • Wyposaż ponad 60 przedmiotów, które wzmacniają twoją postać w wyjątkowy i interesujący sposób. • Przeżyj epicką ścieżkę dźwiękową opery rockowej. • Tryby wyzwań dla dodatkowej rozgrywki.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/04/rhythm-action-roguelike-bpm-bullets-per-minute-available-now/