Nowy wygląd Ganondorfa w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Nintendo ujawnia szczegóły

Nintendo ujawnia nowy wygląd Ganondorfa w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Kiedy Nintendo po raz pierwszy ujawniło nowy wygląd Ganondorfa w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, fani byli podekscytowani. Reżyser gry, Hidemaro Fujibayashi, niedawno ujawnił, w jaki sposób zadanie przeprojektowania postaci zostało przydzielone pracownikowi Satoru Takizawie, który jest związany z serią od The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Fujibayashi poprosił Takizawę, wielkiego fana Ganondorfa, aby uczynił go „bardzo fajnym” i „bardzo niesamowitym królem demonów”, ponieważ jest tak „ważną postacią” na tym samym poziomie co bohater gry Link.

„Ponieważ ten personel jest weteranem franczyzy, jest w stanie naprawdę pomyśleć o potrzebach i potrzebach całego zespołu. Jest częścią osoby, która zapieczętowała miłość, jaką żywią do Ganondorfa w projektach, które robiliśmy w przeszłości. Ale kiedy poprosiłem o uczynienie Ganona takim, jakim jest — ponieważ tym razem uwaga skupia się na nim, a on naprawdę jest kluczową, integralną postacią — żywo pamiętam iskierkę w oczach tej osoby kiedy to usłyszeli. Widząc tę ​​miłość, byłem naprawdę pewien, że mogę im to zostawić, wiedząc, że wyniknie z tego coś wspaniałego ”.

W niedawnym wywiadzie dla The New York Times producent serialu Eiji Aonuma wspomniał, jak Ganondorf mógł z łatwością przejść „rozwój postaci i zmiany w jego osobowości” w przyszłych wpisach The Legend of Zelda.

Co myślisz o projekcie Ganondorfa w nowej grze Zelda?

Napisz swoją opinię w komentarzu poniżej!

Źródło: Nintendo Life.