Octopath Traveler III: przyszłość serii.

O co chodzi z Octopath Traveler III?

Ostatnia odsłona Octopath Traveler zadebiutowała dopiero w zeszłym miesiącu, ale już teraz fanów interesuje, co przyniesie przyszłość serii. W wywiadzie dla japońskiej publikacji Famitsu reżyser Keisuke Miyauchi rozmawiał o tym, jak niektóre elementy gry mogą ewoluować w przyszłości.

„W porównaniu do ostatniej odsłony, ta gra bardzo się rozwinęła, ale nie mogę przestać się zastanawiać: 'Skoro II ewoluowało już tak bardzo, co by zrobili, gdyby stworzyli III?'”

„Nie zdecydowaliśmy jeszcze jasno o przyszłych wydarzeniach, ale od niechcenia rozmawialiśmy o tym, co może ewoluować w przyszłości”.

Jest jeszcze za wcześnie, aby myśleć o Octopath Traveler III, ale odpowiedź Miyauchi na pytanie o przyszłość serii jest obiecująca. Ostatecznie, reszta zespołu chce trochę odpocząć przed poważnym rozważeniem trzeciej wycieczki, żartując, że „brakowało jej pomysłów”.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Octopath Traveler II, warto spróbować. Nintendo Life nazwało ją triumfalną i pewną kontynuacją oryginalnego hitu, z zespołem Asano demonstrującym mistrzostwo w swoim rzemiośle na każdym kroku.

Podsumowanie

Octopath Traveler III wciąż jest w fazie planowania, ale reżyser Keisuke Miyauchi mówił o tym, jak niektóre elementy gry mogą ewoluować w przyszłości. Zespół chce trochę odpocząć przed poważnym rozważeniem trzeciej odsłony. Warto spróbować Octopath Traveler II, która została okrzyknięta triumfalną i pewną kontynuacją oryginalnego hitu przez Nintendo Life.

Autor: Liam Doolan

Źródło: Nintendo Life