Rezerwat Norwegii jest już dostępny w Call of the Wild: The Angler


Streszczenie

  • Wydanie dzisiaj za darmo dla wszystkich graczy, The Norwegia Rezerwa jest drugą rezerwą do dodania Call of the Wild: Wędkarz.
  • Eksploruj z przyjaciółmi rozległą norweską wieś i ciesz się pięknym doświadczeniem wędkarskim w otwartym świecie.
  • 13 nowych gatunków ryb do połowu, w tym szczupak północny, sandacz i łosoś atlantycki, wszystkie zdolne urosnąć do imponujących rozmiarów.

Z radością witamy wędkarzy w rezerwacie przyrody Trollsporet, drugim wprowadzonym rezerwacie Call of the Wild: Wędkarz. Ten położony we wspaniałej Norwegii rezerwat oferuje nowe gatunki ryb do połowu, misje i wyzwania do wykonania, przedmioty kolekcjonerskie do znalezienia i nie tylko.

stok

Rezerwat przyrody Trollsporet znajduje się w Norwegii i jest inspirowany pięknymi krajobrazami. Eksploruj trzy unikalne biomy Nøkkensjøen, Huldraskogen i Fossegrimfjorden rozmieszczone na 20 milach kwadratowych (52 kilometry kwadratowe) wspaniałego otwartego świata. Odkrywaj małe wioski rybackie i szukaj własnego idealnego miejsca ukrytego we wspaniałych górach. Doświadcz zarówno słońca o północy, jak i zorzy polarnej, spędzając czas w Norwegii, ciesząc się jedną zapierającą dech w piersiach przygodą po drugiej.

Zorza polarna

Norweski rezerwat zawiera 13 nowych gatunków ryb. Od potencjalnych olbrzymów, takich jak sandacz i łosoś atlantycki, po mniejsze okazy, takie jak kleń czy płoć, każdy rzut ma potencjał, by stać się kolejną wielką zdobyczą. Znajdziesz golec polarny, lipień, pstrąg potokowy i wiele innych. Każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie, w tym szczupaka północnego, który powraca z naszego pierwotnego rezerwatu Golden Ridge, co daje w sumie 14 gatunków ryb zamieszkujących rezerwat Norwegii.

jezioro

Podczas eksploracji poza utartym szlakiem w poszukiwaniu kolejnego wspaniałego połowu w rezerwacie przyrody Trollsporet pamiętaj, aby poświęcić chwilę na przedstawienie się Strażnikowi Astrid i sklepikarzowi Torbjørnowi. Astrid i Torbjørn zajmą cię nowymi codziennymi i tygodniowymi wyzwaniami, misjami Geocache, polowaniami na zbieraczy i nową misją narracyjną. Kiedy jesteś poza domem, odkryj ślady starożytnych opowieści z ojczyzny nordyckich bogów, a może nawet natknij się na Skały Trolli.

Chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby podziękować wam, naszym graczom, za nieustające wsparcie. Twoja opinia była kluczowa, ponieważ pomogła nam wprowadzić najnowszą aktualizację: Legendy (już dostępny). Ta aktualizacja wprowadza legendarne ryby i emotki, a także szereg ulepszeń do gry. Zawsze słuchamy i to zaszczyt powitać Cię w rezerwacie Norwegii. Udanych połowów!

krajobraz

Call of the Wild: The Angler™ — Rezerwat Norwegii

Call of the Wild: The Angler™ – Rezerwat Norwegii

Ekspansywne światy

Poznaj zupełnie nowy rezerwat wędkarstwa nordyckiego – odbierz bezpłatnie do 5 stycznia 2023 r. Twoje nieustające wsparcie i opinie są dla nas bezcenne, ponieważ nadal ciężko pracujemy nad rozszerzeniem i ulepszeniem gry. W ramach podziękowania udostępniamy rezerwację Norwegii za darmo wszystkim naszym lojalnym graczom. Ta oferta jest dostępna dla każdego, kto posiada już podstawową wersję gry lub kupi ją w okresie od 15 grudnia 2022 r. do 5 stycznia 2023 r. Spakuj sprzęt wędkarski, podążaj ścieżkami trolli i opowiedz własną historię na rozległej i spokojnej norweskiej wsi — przesiąknięty lokalnym folklorem. Kraina legend, gigantów i niezapomnianych gatunków ryb Dom legend, to idylliczne skandynawskie tło może nie obiecuje spotkania z Wężem Midgardu, ale oferuje 13 nowych gatunków ryb, z którymi możesz sprawdzić swoje umiejętności. A ponieważ pstrąg potokowy, sandacz i łosoś atlantycki rosną do imponujących rozmiarów, z pewnością jesteś we właściwym miejscu na wspaniały połów. Kiedy nie słuchasz opowieści o Trollach i Stallo, kryształowe strumienie i gęste lasy oferują idealne miejsce na odpoczynek. Na tle majestatycznej scenerii dziewiczej przyrody Norwegii wędkarze mają okazję eksplorować poza utartymi ścieżkami rezerwatu przyrody Trollsporet i zmierzyć się ze wszystkim, co ma on do zaoferowania – wspaniałymi górami, nocnym słońcem i zorzą polarną włącznie! Więcej niż tylko wędkarstwo Czy wędkujesz dla bardziej zróżnicowanych zajęć? Rezerwat przyrody Trollsporet oferuje 60 niestandardowych aktywności i misji, w tym wyzwania wędkarskie, misje geocache, polowania na padlinożerców i wyjątkową misję fabularną, a także przedmioty kolekcjonerskie rozrzucone po różnych biomach Nøkkensjøen, Huldraskogen i Fossegrimfjorden. Będziesz miał wiele do zrobienia, cały czas odkrywając ojczyznę nordyckich bogów i znajdując ślady tych starożytnych opowieści w krajobrazie – lub jeszcze lepiej, niektóre z tajemniczych lokalnych Skał Trolli… Gra, która rozwija się i ewoluuje razem z tobą. Call of the Wild: The Angler szczyci się tym, że jest grą na żywo, która jest rozwijana w ścisłej współpracy ze społecznością. Dołącz do nas w rezerwacie przyrody Trollsporet i doświadcz z pierwszej ręki piękna norweskiej przyrody.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/22/norway-reserve-is-available-now-in-call-of-the-wild-the-angler/