Retrospektywa GoldenEye 007 | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo świętujemy premierę GoldenEye 007 w pakiecie rozszerzeń Nintendo Switch Online. Aby to zrobić, Brian dołącza The Poczta Nowego JorkuScotta Fontany. Obaj spędzają odcinek, patrząc wstecz na rozwój i dziedzictwo jednej z najbardziej lubianych gier na N64.

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie: @BrianPShea. Możesz śledzić Scotta na Twitterze: Scott Fontana (@Scott_Fontana)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:06 – GoldenEye 007 już na Switchu
00:07:49 – Retrospektywa GoldenEye 007

01:05:18 – Ostateczny ranking: broń GoldenEye
01:13:10 – Klejnot tygodnia eShopu: Horizon Chase Turbo


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/27/goldeneye-007-retrospective-all-things-nintendo