Powrót Turgle w Jedi: Survivor – Więcej postaci i niesamowitych przygód.


Respawn Entertainment drażni fanów z powrotem postacią Turgle w Jedi: Survivor

Respawn’s Jedi: Survivor zawiera mnóstwo nowych i powracających postaci, które są całkowicie kluczowe dla Star Wars Canon, ale być może żadna nie jest ważniejsza niż Turgle. Gigantyczne żabie zagrożenie przyciągnęło uwagę fanów Gwiezdnych Wojen swoimi dziwnie charyzmatycznymi wybrykami, a teraz reżyser Jedi: Survivor, Stig Asmussen, drażnił się z jego powrotem w przyszłości.

Rozmawiając z IGN dla Podcast Beyond, Asmussen skomentował reakcję fanów na Turgle i dał swoim zwolennikom nadzieję, że w przyszłości dostaną jeszcze więcej.

„Kiedy pracujesz nad grą, nigdy nie wiesz, do czego ludzie się przyczepią, a Turgle… zespół uwielbia Turgle” – powiedział.

„Myślę, że Richard Horvitz, aktor, wykonał z nim dobrą robotę, ale kiedy to już jest transmitowane na żywo, kiedy jest na wolności i widzi reakcję ludzi na to, potwierdziło to i potwierdziło wiele uczuć, które mieliśmy w zespole”.

Wreszcie, zapytany, czy Turgle mógłby powrócić, być może w trzeciej grze, którą Asmussen ma nadzieję stworzyć, Asmussen drażnił się, że ma taką nadzieję.

Turgle nie był jednak jedyną rzeczą, która zwróciła uwagę fanów w długo oczekiwanej kontynuacji, ponieważ odtworzyli także najsłynniejsze miecze świetlne z Gwiezdnych Wojen, skrzywili się na powrót najbardziej niesławnego wroga Jedi: Upadły Zakon i cieszyli się oglądaniem Cala Kestisa spędzać czas z Lukiem Skywalkerem w komicznej reklamie.

W naszej recenzji 9/10 IGN powiedział: „Jeśli Respawn stworzy trzecią grę, taką jak Star Wars Jedi: Survivor i Fallen Order, ukończy najlepszą trylogię Gwiezdnych Wojen od 30 lat”.

Ryan Dinsdale jest wolnym strzelcem IGN i pełni funkcję redaktora wiadomości w Wielkiej Brytanii. Całymi dniami będzie opowiadał o Wiedźminie.

Źródło: Resawn Entertainment.