Respawn po cichu naprawia Titanfall 2

Wygląda na to, że Titanfall 2, strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez firmę Respawn, przeszła cichą aktualizację. Po wystąpieniu problemów z bezpieczeństwem w 2021 r. gracze Titanfall 2 zaczęli się martwić, a niektórzy nawet odinstalowali grę. Jednak niewiele zrobiono dla małej, ale oddanej społeczności fanów gry. Ale teraz Respawn nie tylko rozwiązał problemy z serwerem, ale także zachwycił fanów, udzielając im wskazówek że może nadejdzie coś nowego.

Serwery Titanfall 2 zostały ponownie uruchomione i działają

Na subreddicie Titanfall przypięty post wskazuje, że serwery Titanfall 2 zostały naprawione przez firmę Respawn. „W szczególności, aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, naprawiono kwestię dobierania graczy. Nie będziesz już rozłączany podczas wyszukiwania gry. Od prawie dwóch lat nie zdarzyło się rozłączenie w trakcie gry czy problemy z opóźnieniami” – czytamy w tej wiadomości.

Wygląda na to, że inne błędy i usterki, które nękały grę od dłuższego czasu, zostały po cichu naprawione, a playlisty zaktualizowane. Ponadto aktualizacja Apex Legends, gry opracowanej przez ten sam zespół co Titanfall i rozgrywającej się w tym samym uniwersum, sugeruje, że Respawn dyskretnie komunikuje się z graczami, aby dokuczyć ewentualnej trzeciej wersji gry, która jest w fazie tworzenia.

„Najnowsza aktualizacja Apex kończy się komunikatem: Nadchodząca komunikacja… Temat: Nessie… 1394521200 1477638000 1549267200” – wyjaśnia @Iniqu1ty na Twitterze. Jeśli będziesz szukać tych liczb, zobaczysz, że każda z nich reprezentuje datę premiery Titanfall 1, Titanfall 2 i Apex Legends w czasie uniksowym. » Informacja pozostawia pole do licznych spekulacji i pytań wśród fanów.

Nie ma jeszcze konkretnego dowodu

Warto jednak zaznaczyć, że na chwilę obecną nie ma konkretnych dowodów na to, że wyjdzie trzecia część Titanfalla. Jednak może nas jedynie intrygować czas tych napraw i aktualizacji, zwłaszcza gdy wiemy, że fani Titanfall 2 od lat wzywali do interwencji zespół programistów.

Dyrektor generalny Respawn, Vince Zampella, powiedział niedawno, że „bardzo chciałby zobaczyć” trzecią grę Titanfall, ale tylko „we właściwym czasie”. W wywiadzie przyznał, że studio nie ma konkretnych planów co do nowej gry Titanfall i nie pracuje obecnie nad takim projektem, jednak marka ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów i twórców Respawn.

Były projektant Titanfall Mohammad Alavi ujawnił, że prace nad Titanfall 3 trwały prawie rok, zanim zostały anulowane na rzecz Apex Legends. Zespół początkowo myślał o stworzeniu ulepszonej kontynuacji Titanfall 2, ostatecznie jednak podjął decyzję o stworzeniu Apex Legends, co okazało się ogromnym sukcesem.

Czas pokaże, czy Respawn oficjalnie ogłosi trzecią część Titanfall, ale wśród fanów, którzy mają nadzieję, że ich ulubiona seria powróci na pierwszy plan, można wyczuć podekscytowanie.

Źródło: www.eurogamer.net