Resident Evil Village otrzyma darmowe DLC


Capcom powiedział, że Resident Evil Village otrzyma w przyszłości darmowe DLC.

Informacje o darmowym DLC zostały opublikowane w ostatnim rocznym raporcie zintegrowanym firmy. W ramach obszernego dokumentu, który zawiera spojrzenie na rok studia jako całość, a także nakreśla jego plany na przyszłość, dyrektor i dyrektor wykonawczy Capcom, Yoichi Egawa, opowiedział pokrótce o strategii rozwoju firmy i o tym, jak będą wyglądały plany Resident Evil Village. czynnik do tego.

„Pokierujemy naszym zarządzaniem klientami, aby zrozumieć trendy i preferencje użytkowników, jednocześnie budując model biznesowy dla operacji online” – powiedział Egawa. „Biorąc pod uwagę sytuację naszego bezpłatnego dodatkowego DLC do tytułów takich jak Monster Hunter Rise i Resident Evil Village”.

Obecnie nie jest jasne, czym będzie to darmowe DLC. Podczas panelu E3 na początku tego roku Capcom potwierdził, że ze względu na „popularny popyt” studio pracowało nad dodatkowym DLC do gry. Jednak od tego czasu niewiele więcej powiedziano na ten temat.

Wcześniej wydane DLC Trauma Pack do Resident Evil Village, które zostało wydane w wersjach kolekcjonerskich, Deluxe i Complete, składało się głównie z zawartości kosmetycznej. Chociaż Capcom nie określił, czy kolejne darmowe DLC będą oparte na fabule, czy na kosmetyce, może się zdarzyć, że fani otrzymają coś podobnego do pakietu Trauma Pack w ramach bezpłatnego DLC w przyszłej aktualizacji.

W innych wiadomościach Capcom ogłosił niedawno, że Resident Evil Village sprzedało się obecnie w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie, osiągając kamień milowy szybciej niż jego poprzednik Resident Evil 7: Biohazard. Wiadomość o sukcesie Village pojawia się podczas kolejnych uroczystości dla Capcom, ponieważ studio odnotowało ostatnio rekordową sprzedaż i zyski za drugi kwartał.

Resident Evil Village: Liczyliśmy za każdym razem, gdy ręce Ethana Wintersa są kontuzjowane