Resident Evil jest teraz częścią Fortnite


Resident Evil’s Jill Valentine i Chris Redfield to najnowsze skórki o tematyce horroru dodane do Fortnite, naśladujące postacie Ricka Grimesa z The Walking Dead. Oba są tymi słynnymi gwiazdami survival horroru, które są teraz dostępne do kupienia w sklepie Fortnite w grze. Zostały one przedstawione za pomocą zabawnego, małego zwiastuna, który można zobaczyć poniżej:

Możesz kupić Jill i Chris pojedynczo za 1500 V-dolców lub zebrać ich razem w pakiecie drużynowym STARS za 2100. Niezależnie od wybranej ścieżki, każda postać ma alternatywną skórkę. Drugi wygląd Chrisa to jego styl Hound Wolf Squad, a Jill to styl Raccoon City.

Pakiet STARS zawiera kilka dodatkowych przedmiotów. Dostaniesz zioło do noszenia na plecach (które może być zielone, czerwone lub niebieskie), a także maszynę do pisania, której możesz użyć w tym samym celu. Uzupełnieniem tego zestawu jest stylowy ekran ładowania Resident Evil x Fortnite.

Jeśli chcesz więcej rzeczy Resident Evil, pakiet STARS Team Gear daje ci dwa kilofy: ogłuszacz i Hot Dogger, który akurat jest nożem energetycznym opracowanym przez Parasol. Nagrodą tego zestawu jest emotikon-parasol stosownie ozdobiony logo Umbrella.

W tempie, w jakim Epic Games dodaje do Fortnite licencjonowaną zawartość (w tym postacie z nowej premiery kinowej Wydma), mecze zaczynają wyglądać jak wizytówka gwiazd popkultury. Jest to odpowiednik w grach wideo tego, co Funko robi ze swoją linią Pops.

Co sądzisz o ostatnim sezonie Fortnite? Czy zgadzasz się z dużą liczbą licencjonowanych postaci? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/dlc/2021/10/24/resident-evil-is-now-a-part-of-fortnite