Resident Evil 4 (Remake) Okładka i recenzja Hi-Fi Rush | Pokaz GI


W odcinku z tego tygodnia Game Informer Show, ekipa dzieli się ekskluzywnymi szczegółami na temat remake’u Resident Evil 4, jednocześnie przedstawiając historię z okładki z tego miesiąca. Podczas The Playlist Blake dzieli się notatkami ze swojej recenzji Hi-Fi Rush przed omówieniem zmian w remake’u Dead Space. Na koniec programu odpowiadamy na palące pytania naszych słuchaczy dotyczące Resident Evil 4.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@itsVanAken), Marcusa Stewarta (@MarcusStewart7), Blake’a Hestera (@MetalllicaIsRad)

Pokaz Game Informera to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości z gier wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek na pogawędkę o twoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z Informator gier pracowników, programistów i gości specjalnych z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.


Przejdź do znaczników czasu, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:05:09 — Temat z okładki: Remake Resident Evil 4

00:31:03 — Lista odtwarzania: Hi-Fi Rush Review

00:42:00 — Remake Dead Space

00:51:04 – Prowadzenie domu i pytania słuchaczy

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2023/02/02/resident-evil-4-remake-cover-story-and-hi-fi-rush-review-gi-show