Resident Evil 4 Remake Gameplay ujawniony podczas najnowszej prezentacji CapcomPodczas ostatniego Resident Evil Showcase firma Capcom ujawniła nowe nagranie z rozgrywki nadchodzącego remake’u Resident Evil 4. Rozgrywka przedstawia bohatera Leona, który jako pierwszy wchodzi do wioski, która rozpoczyna grę.

Rozgrywka koncentruje się na pierwszym dużym spotkaniu Leona z zarażonymi mieszkańcami wioski Ganados, w którym musi on nieustannie strzelać i biegać, aby pozostać o krok przed śmiercią. W zwiastunie możesz zobaczyć Leona, który szybko wsiada do drzwi, aby kupić sobie czas i skacze po dachach, aby uciec przed prześladowcami.

Niektóre z nowych mechanik i funkcji, które pojawią się w remake’u, będzie można zobaczyć również podczas zwiastuna. Na przykład jest teraz dedykowany przycisk do próby skradania się przez otoczenie, a także mechanizm parowania, który odpiera ataki w zwarciu, gdy jesteś zarośnięty. Niezapomniany kupiec będzie teraz wymieniał się z tobą przedmiotami.

Premiera Resident Evil 4 jest zaplanowana na 24 marca 2023 r. Dla tych, którzy śledzą w domu, tak, oznacza to, że otrzymujemy Protokół Callisto, Dead Space Remake, oraz Resident Evil 4 Remake wszystko w ciągu tych samych czterech miesięcy. To świetny czas na bycie fanem survival horroru.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-4-remake-gameplay-revealed-during-capcoms-latest-showcase/1100-6508501/?ftag=CAD-01-10abi2f