Remastery Final Fantasy Pixel w końcu trafią na PlayStation i Switcha w przyszłym roku


Square Enix ogłosił remastery pikselowe Final Fantasy pierwszych sześciu gier z serii w czerwcu ubiegłego roku, a w ciągu około ośmiu miesięcy każdy z tych remasterów trafił na platformy PC. Fani czekali od tego ogłoszenia na ujawnienie konsolowych wersji tych remasterów i wreszcie Square Enix ujawniło, że cała szóstka pojawi się na PlayStation i Switchu w przyszłym roku.

Mówiąc dokładniej, te remastery pikselowe trafią na PlayStation 4 i Switch wiosną 2023 roku. Każdą z tych gier można kupić osobno lub razem jako pakiet, a limitowana edycja fizyczna będzie również dostępna tego samego dnia. Oto spojrzenie na to, czego można się spodziewać w Final Fantasy I-VI Pixel Remaster: FF 35th Anniversary Edition:

  • Kolekcja Final Fantasy I-VI — fizyczna kolekcja wszystkich gier na PS4 lub Nintendo Switch
  • Pudełko na towary z edycji rocznicowej
  • Dodatkowy rękaw soczewkowy do pakietu gry
  • 2-płytowy zestaw płyt winylowych z nowo zaaranżowaną muzyką z gier z ekskluzywną okładką autorstwa Kazuko Shibuya
  • Specjalnie skompilowany artbook przedstawiający piękną grafikę postaci w pikselach
  • Osiem stylizowanych figurek postaci w stylu pixel art w opakowaniu z okienkiem

Ta edycja gry jest dostępna wyłącznie w Square Enix Store, a jej pierwsza partia jest już wyprzedana (chociaż tutaj możesz dołączyć do listy oczekujących)

Firma mówi o „małej serii fizycznych wydań standardowych [of the collection] będzie również dostępny wyłącznie w sklepie Square Enix od wiosny 2023 r.”, ale zauważa, że ​​ilości będą „niezwykle ograniczone”, więc jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś zamówić w przedsprzedaży.

Aby uzyskać więcej informacji na temat każdego z tych remasterów pikseli, przejdź do wpisu na blogu Square Enix. Sprawdź nasz ranking każdej głównej gry Final Fantasy, aby dowiedzieć się, gdzie Final Fantasy I-VI ląduje na naszej liście po tym.


Wybierasz tę kolekcję remasterów pikseli? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/19/the-final-fantasy-pixel-remasters-will-finally-hit-playstation-and-switch-next-year