Remake Paper Mario: The Millennium Door już wkrótce na Switchu!

Z okazji Mario Day 2024 Nintendo ogłosiło, że remake Paper Mario: The Thousand-Year Door zostanie wydany na Switcha 23 maja 2024 roku. Wiadomość ta została ogłoszona po krótkim przebłysku Mario na scenie wraz z kilkoma innymi postaciami z naszej gry. królestwo Ulubiony grzyb w społeczeństwie. Długo oczekiwany remake został ogłoszony we wrześniu 2023 roku i przywraca ukochaną grę RPG firmy Intelligent Systems, wydaną po raz pierwszy na GameCube w 2004 roku.

Długo oczekiwany powrót

W naszej oryginalnej recenzji Paper Mario: The Thousand-Year Door powiedzieliśmy: „Historia jest zabawna, rozgrywka różnorodna, a świat tak uroczy, że będziesz chciał odkryć każdy zakątek. Dodaj do tego mnóstwo grywalnych postaci i pomocników, niesamowite epizody, zapadającą w pamięć ścieżkę dźwiękową wypełnioną klasycznymi melodiami i dobre 30-godzinne zadania, a otrzymasz kolejny zwycięski spin-off potężnej serii Mario. »

Paper Mario: The Thousand-Year Door nie był jedynym klasycznym tytułem, który zyskał uznanie podczas Mario Day 2024, ponieważ potwierdzono również, że Luigi’s Mansion 2 HD ukaże się na Switchu 27 czerwca 2024 roku.

Inne rewelacje

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym pełnym podsumowaniem wszystkich ważnych zapowiedzi Mario Day 2024, w tym potwierdzeniem pojawienia się nowego filmu Super Mario Bros, trzech nowych gier Mario Game Boy na Nintendo Switch Online i nie tylko. Tutaj znajdziesz także najlepsze oferty z okazji Mario Day!

Dziękujemy za Twoją opinię. Czy masz dla nas sugestię? Czy chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newstips@ign.com.

Źródło: www.ign.com