Remake misji frontowej z nowym zwiastunemUkochana gra strategiczna Front Mission doczeka się remake’u na Nintendo Switch, a Nintendo pokazało nowe nagrania w zwiastunie rozgrywki. Front Mission 1st: Remake, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu, to remake klasycznej turowej gry strategicznej The Square.

Zwiastun prezentuje ulepszoną grafikę i płynne animacje remake’u. Chociaż nie jest to najbardziej imponująca wizualnie gra, jest to zdecydowanie duża poprawa w stosunku do oryginału z 1995 roku. Na początku tego roku na Nintendo Direct usłyszeliśmy, że to dopiero pierwszy z wielu nadchodzących przeróbek Front Mission. Remake Front Mission 2 pojawi się w 2023 roku, a wersja 3 pojawi się w niezapowiedzianym późniejszym terminie.

Podczas gdy oryginalna Front Mission ukazała się na całym świecie, Front Mission 2 została wydana jako ekskluzywna w Japonii w 1997 roku. W związku z tym ten remake będzie po raz pierwszy dostępny dla globalnej publiczności. Ostatnią właściwą grą Front Mission była 5: Scars of the War, która ukazała się tylko w Japonii w 2005 roku – jednak istnieje angielska łatka dla fanów. Poboczna gra typu stealth Left Alive pojawiła się w 2019 roku i spotkała się w dużej mierze z negatywnymi recenzjami.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/front-mission-remake-gets-new-trailer/1100-6508963/?ftag=CAD-01-10abi2f