Remake Final Fantasy 7 na nowo dzięki nieruchomym zdjęciom z gry z 1997 roku dzięki YouTuberNie ma wątpliwości, że Final Fantasy VII Remake jest nie Final Fantasy VII, co jest prawdopodobnie powodem, dla którego remake 2020 działa pięknie i jest tak kuszący zarówno dla długoletnich fanów, jak i nowicjuszy. Jeśli jednak pomysł, aby Remake był tylko fragment bardziej podobny do swojego poprzednika przemawia do ciebie, pokochasz nowy projekt fanów, który ma na celu ponowne wyobrażenie sobie hitu 2020 roku przez ten sam obiektyw, co klasyk z 1997 roku – dosłownie.

Jak zauważył GameRadar, YouTuber Final FanTV zgromadził wideo przedstawiające pierwsze sześć minut Final Fantasy VII Remake i Final Fantasy VII, obok siebie, przy użyciu Narzędzia do fotomody stworzone przez Otis_Inf aby idealnie oprawić Remake w ten sam ustalony sposób, co oryginał. Według Final FanTV, wideo ma być „dowodem koncepcji”, który „zainspiruje społeczność moddingową do uczynienia FF7R w pełni grywalnym z klasycznymi kamerami PS1 FF7”.

Wideo przedstawia Clouda i resztę zespołu naziemnego AVALANCHE podczas kultowej misji bombardowania gry, poczynając od przybycia Clouda na peron, a kończąc na tym, że umieszcza on detonację na rdzeniu reaktora. Final FanTV wykorzystuje tę podróż, aby zaprezentować oszałamiającą grafikę i scenografię Remake’a przy tych samych wysokich i szerokich kątach widzenia, co w oryginalnej grze, co ostatecznie sprawia, że ​​skala gry i dbałość o szczegóły są jeszcze bardziej zauważalne.

Klip zawiera również kilka scen bitewnych odtworzonych w grze, aby naśladować styl wolniejszej walki w oryginalnej grze, chociaż YouTuber zaleca, aby modderzy pozostawili sceny bitewne w spokoju, ponieważ są „zbyt masywne”, aby dobrze je śledzić lub uchwycić. Final FanTV stwierdziło również, że uważają, że przerywniki w grze powinny również „cofnąć się do Remake”, ponieważ „zmiany oświetlenia i rozmieszczenia” mogą być dramatyczne.

Dzięki niedawnemu pojawieniu się Final Fantasy VII Remake na PC, wydaje się prawdopodobne, że wkrótce możemy spodziewać się wielu zabawnych, nostalgicznych i poprawiających jakość życia modów. Mam nadzieję, że ten zrobi cięcie.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/final-fantasy-7-remake-reimagined-with-1997-games-fixed-camera-shots-thanks-to-youtuber/1100-6499457/?ftag=CAD-01-10abi2f