Były dyrektor operacyjny Nintendo grozi graczowi – żart Reggiego Fils-Aimé.

Były dyrektor operacyjny Nintendo of America grozi graczowi

Reggie Fils-Aimé, były dyrektor operacyjny Nintendo of America, powtórzył słynne słowa Liama Neesona w odpowiedzi na gracza, który opublikował zrzut ekranu z wcześniej zdobytej kopii The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Użytkownik Twittera opublikował zdjęcie wskazujące na tytułową grafikę Tears of the Kingdom w menu głównym Nintendo Switch. Po tym Reggie napisał na Twitterze: „Nie wiem, czego chcesz. To, co mam, to bardzo szczególny zestaw umiejętności, umiejętności, które nabyłem podczas bardzo długiej kariery, umiejętności, które sprawiają, że jestem koszmarem dla ludzi takich jak ty”. Tweet jest parafrazą słynnych zdań Liama Neesona z filmu Taken, które zapoczątkowały drugą karierę aktora jako gwiazdy kina akcji.

Nie wiadomo, w jaki sposób oryginalny plakat otrzymał tę kopię. Nie oznacza to jednak, że nabyli go nielegalnie, ponieważ kilku klientów otrzymało fizyczne kopie wcześniej. Biorąc pod uwagę, że nie jest już powiązany z Nintendo, tweet Reggiego to tylko żart. Jednak w niedawnej przeszłości firma mocno zaatakowała piratów i wycieków. Hacker Gary Bowser został skazany na 40 miesięcy więzienia za umożliwienie piractwa Nintendo Switch. Od tego czasu został wcześniej zwolniony, ale Nintendo przejmie 25-30% jego przyszłych dochodów, dopóki jego dług wobec firmy nie zostanie spłacony.

Podsumowanie

Były dyrektor operacyjny Nintendo of America, Reggie Fils-Aimé, grozi graczowi, który opublikował zrzut ekranu z wcześniej zdobytej kopii The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Tweet Reggiego to tylko żart, ale Nintendo mocno zaatakowało piractwo i wycieki w niedawnej przeszłości.

Źródło

https://www.gamespot.com/articles/reggie-threatens-to-go-liam-neeson-mode-on-early-zelda-tears-of-the-kingdom-player/1100-6513816/?ftag=CAD-01-10abi2f.