ReedPop pomaga przywrócić E3 w 2023 r.Po nieobecności wymuszonej przez Covid, E3 chce dokonać właściwego osobistego powrotu do Los Angeles Convention Center w drugim tygodniu czerwca 2023 roku, a ReedPop pomoże w jego powrocie, wnosząc wiedzę z prowadzenia takich PAX, EGX, New York Comic Con i Star Wars Celebration podczas pierwszego publicznego wyjścia od 2019 roku.

Oczywiście ReedPop jest spółką-matką Eurogamer, więc warto szybko zauważyć, co to oznacza dla nas i wydarzenia – i zapewnić, że nic się nie zmienia. Podobnie jak Star Wars Celebration, jest to wydarzenie we współpracy z inną partią – w tym przypadku z ESA, która prowadzi E3 od połowy lat 90. – i nawet z programami, które są w całości własnością ReedPop, takimi jak PAX i EGX, zachowujemy niezależność redakcyjną i będzie wyraźnie informować o linku we wszystkich relacjach, które zobaczysz w witrynie.

Przyznam się, że jestem ostrożnie podekscytowany powrotem właściwego E3 – choć powiedziałbym, że nie? Było coś rozpaczliwego w przechadzaniu się po śródmieściu LA w zeszłym miesiącu podczas wizyty na Summer Games Fest i oglądaniu stojącego LACC, a po czteroletniej nieobecności będzie to coś, co zobaczymy ponownie te hale zajęte przez przemysł gier.

Wyjdę, przekazując ReedPop Globalny wiceprezes ds. gier, Kyle Marsden-Kish – nie dlatego, że mi kazał, ale myślę, że ciekawie jest usłyszeć, jakie są plany na ten show, jak określono w oficjalnym komunikacie prasowym : „Przez lata słuchaliśmy, słyszeliśmy i studiowaliśmy opinie globalnej społeczności graczy. Targi E3 2023 będą rozpoznawalnie epickie – powrót do formy, która honoruje to, co zawsze działało – jednocześnie zmieniając to, co się nie udało i ustanawiając nowy punkt odniesienia dla targów gier wideo w 2023 r. i później”.

Źródło : https://www.eurogamer.net/reedpop-is-helping-bring-e3-back-in-2023