Redfall: Po roku nadal nie ma DLC.

Redfall: gracze wciąż czekają na obiecane przez rok DLC

Niekończące się oczekiwanie na fanów Redfall

Minął rok od premiery Redfall na PC i Xbox Series, co pokazało, że Bite Back Digital Edition zawierało przepustkę Redfall Hero Pass. Obiecała, że ​​gracze, którzy zakupili tę edycję, będą mieli dostęp do dwóch przyszłych bohaterów. Deweloper Arkane Austin nie podał jednak żadnej daty ich premiery.

Aktualizacje są już dawno spóźnione

Największą jak dotąd aktualizacją Redfall była łatka wydana sześć miesięcy po premierze, dodająca ataki z ukrycia, poprawki błędów i funkcje ułatwień dostępu. Od tego czasu Redfall nie otrzymał żadnych znaczących aktualizacji. Może to być spowodowane mieszanym przyjęciem Redfall i słabymi recenzjami. Gra podobno napotkała trudności na początku produkcji i około 70% personelu firmy, który pracował nad Prey (2017), nie było już w grze pod koniec prac nad Redfall.

Recenzja Redfall na GameSpot

W recenzji Redfall na GameSpot wspomina się, że „Ostatecznie Redfall to gra, która nie powinna była jeszcze zostać wydana. Mnogość błędów utrudnia rozgrywkę polegającą na eksplorowaniu jego świata ze znajomymi, a sama pętla rozgrywki wydaje się być zagrożona przez źle wykonane elementy, słabo dopasowane do zespołu je realizującego. »

Źródło: www.gamespot.com