Redfall: Harvey Smith reaguje na opinie graczy i opowiada o przyszłości

Przedstawiamy Redfall: komentarze Harveya Smitha po zagraniu w wersję finalną

Reakcja pełna energii

Były szef studia Arkane Austin, Harvey Smith, donosi, że opinie fanów po zagraniu w „ukończoną wersję” Redfall dodały mu „zastrzyku energii”.

Co nowego w aktualizacji 4

Po zastanowieniu się nad 4. aktualizacją gry, która wprowadziła tryb offline, „ReVamped” systemy sąsiedztwa i gniazd, a także możliwość wstrzymywania, Smith zasugerował również, że „nie może się doczekać rozmowy o » swoich projektach po smutnym zamknięciu Arkane Austina.

Rozstanie i nadzieja na przyszłość

„Usłyszenie opinii od osób grających w ukończoną wersję Redfall to przypływ energii” – napisał Smith. „Nie mogę się doczekać, aby porozmawiać o tym, co zrobię dalej”. »

„Aktualizacja naprawdę tchnęła nowe życie w Redfall! », odpowiedział fan. „Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co zrobisz dalej!” Mam nadzieję, że uda ci się zebrać kilku innych członków zespołu Austin! Powodzenia Harveyu! »

Microsoft ogłosił ostre cięcia i zamknięcie studiów na początku maja, co dotknęło wielu programistów działających pod szyldem Bethesdy, w tym Tango Gameworks, Alpha Dog Games oraz deweloperów Redfall i Dishonored Arkane Austin.

Właściciele Redfall, którzy zakupili ulepszenie premium Hero Pass lub Bite Back i nadal czekają na zawartość, za którą zapłacili, otrzymali kredyt równy wartości karnetu.

Zapraszamy Cię do przeżycia Redfall po raz ostatni dzięki wspaniałemu artykułowi Donlana „Ostatni spacer po Redfall” w tempie, w jakim miało być odtwarzane.

Źródło: www.eurogamer.net