Recenzje graczy Dragon Quest Monsters: The Dark Prince na Nintendo Switch

Opinie są różne

Opinie graczy na temat nowej gry Dragon Quest Monsters: The Dark Prince są podzielone. Niektórzy wystawili wysokie oceny, inni zwrócili uwagę na problemy z wydajnością i grafiką.

Gracz Sneedryu przyznał grze pełną ocenę i porównał wrażenia z Pokémonami, stwierdzając, że spędził wiele godzin grając bez znudzenia. Dla niego gra uzależnia i zapewnia miesiące dobrej zabawy.

Drobne błędy do zgłoszenia

Inni gracze zgłaszali sporadyczne spadki liczby klatek na sekundę. Dla niektórych te problemy wydają się drobne, ale według gracza o imieniu RL Bear te problemy z wydajnością nieznacznie psują wrażenia z gry.

Rozczarowująca grafika, ale solidne wrażenia z gry

Użytkownik subreddita Nintendo Switch powiedział, że jest rozczarowany grafiką, ale mimo to wrażenia z gry nadal były dla niego bardzo satysfakcjonujące. Według niego najważniejsze jest, aby cieszyć się rozgrywką, nawet jeśli grafika nie spełnia jego oczekiwań. Na pierwszym miejscu jest grywalność.

Rekomendacje dla fanów Pokémonów

Użytkownik PenKnight3 gorąco poleca tę grę, opisując ją jako ulepszoną wersję gry Pokémon, z możliwością dostosowywania umiejętności potworów i aktorstwa głosowego. Według niego aspekt narracyjny jest dobrze opracowany i oferuje nową perspektywę w historii Dragon Quest IV.

Źródło: www.nintendolife.com