Recenzja zaangażowania w Fire Emblem | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo wydajemy ostateczne werdykty na temat kilku ostatnich tytułów na Switcha, ale skupiamy się na głównej premierze tego tygodnia, Fire Emblem Engage. Wes dołącza do Briana, aby przekazać aktualne informacje na temat jego sesji gry, gdy wyrzucił napisy, a Brian wydaje ostateczny werdykt w Sports Story. Rozmawiają także o nowych portach Persona, grze Lil Gator i zapoznają się z wiadomościami tygodnia.

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie: @BrianPShea. Możesz śledzić Wesleya na Twitterze: @LeBlancWes.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:18 – Najlepiej sprzedające się gry 2022 roku
00:05:30 – Aktualizacje tytułów dla trzech gier 2022
00:14:08 – Dead Cells: Powrót do Castlevanii
00:18:24 – Obniżenie wersji Super Nintendo World Hollywood
00:25:58 — Recenzja zaangażowania w Fire Emblem
00:42:04 – Przegląd artykułów sportowych
00:53:45 – Recenzja gry Lil Gator
00:57:59 – Persona 3 Portable/Persona 4 Złote wrażenia
01:07:02 – Ostateczny ranking: Seria, w którą chcielibyśmy zagrać wcześniej
01:22:38 – eSklep Klejnot tygodnia: Infernax


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnej Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/20/fire-emblem-engage-review-all-things-nintendo