Street Fighter 6 – Graj tak, jak zawsze chciałeś!

Street Fighter 6 – Gracze otrzymują grę, którą zasłużyli

Street Fighter V miał trudny start, a jego wadliwe podstawy utrudniały powrót. Street Fighter 6 jest dokładną odpowiedzią na błędy swojego poprzednika. Gra oferuje dobrze przemyślaną mechanikę centralną i mnóstwo mądrych decyzji, które składają się na potężny cios otwierający.

Nowy system napędowy

Największym dodatkiem jest nowy system napędowy, który elegancko łączy kilka mechanik, takich jak wzmocnione ataki specjalne, anulowania i manewry obronne w ramach wspólnego zasobu. Ten licznik zaczyna się w pełni zaopatrzony i uzupełnia się automatycznie, dając łatwy dostęp do dużego arsenału opcji, ale pozostawia cię bezbronnym, gdy jest wyczerpany, ustanawiając przekonującą dynamikę ryzyka / nagrody, która zabarwia każdą interakcję.

Wiele stylów gry

18-znakowa lista to także strzał w dziesiątkę, łącząc powracających ulubieńców ze sprytnie zaprojektowanymi nowicjuszami, aby zapewnić szeroką gamę stylów gry i stopni złożoności. Każdy ma solidny zestaw ruchów, a prawie każdy wojownik ma unikalny chwyt, który może odmienić mecz. Wydaje się, że każdy główny archetyp postaci jest tutaj dobrze reprezentowany, od strefowców po postacie z pośpiechu, co oznacza, że ​​gracze nie powinni mieć trudności ze znalezieniem kogoś, kto do nich przemówi.

Tryb World Tour

Dla tych mniej zainteresowanych graniem z innymi, najbardziej godnym uwagi trybem jest World Tour. Ta długa historia dla jednego gracza pozwala eksplorować półotwarte Metro City pełne dziwaków kochających pięści, zadania poboczne i postępy w stylu RPG. Oprócz tego, że jest przyjemnie dziwną przygodą, z powodzeniem wprowadza i uczy niektórych głębszych systemów gry, oferując jednocześnie w dużej mierze satysfakcjonującą serię bójek.

Inkluzja i łatwy dostęp

Poza trybem World Tour, istnieje wiele schematów sterowania skierowanych do początkujących, ustawienia imprezowe, solidna sala treningowa, tryb Arcade, opcje ułatwień dostępu oraz w pełni zrealizowany system lobby. Wykorzystaj dobrze zaimplementowany wycofywany kod sieciowy, szybkie rewanże i możliwość ustawiania się w kolejce do gier online z niemal dowolnego miejsca, a Street Fighter 6 ułatwia rozpoczęcie gry.

„Jako seria, która była pionierem bijatyk, każdy nowy Street Fighter wiąże się z dużymi oczekiwaniami. Street Fighter 6 z pewnością wychodzi naprzeciw temu szumowi, zaspokajając potrzeby neofitów i weteranów gatunku, oferując najszerszy wachlarz ofert offline, jakie kiedykolwiek widziała seria, wraz z elastycznym zestawem podstawowych systemów i zróżnicowaną obsadą. Pomiędzy spójną estetyką, mnóstwem sprytnych funkcji i wyraźną rozgrywką centralną, jest to jedna z najbardziej imponujących pozycji, jakie ten gatunek widział od jakiegoś czasu.”

Źródło: Game Informer.