Recenzja Sonic Frontiers, prezentacja Indie World | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo Brian wita Fadel, czyli GamesCage, aby porozmawiać o Sonic Frontiers. Ale najpierw omawiają wszystkie najnowsze wiadomości ze świata Nintendo, w tym niedawną prezentację Indie World, fiasko weryfikacji konta na Twitterze i ostatnią kroplę przedpremierowych wiadomości o Pokémon Scarlet i Violet.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), GamesCage (@OnTheDownLoTho)

GamesCage znajdziesz także na YouTube i Twitchu.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:32 – Pierwsza gra Nintendo/Ulubiona gra Nintendo
00:06:14 – Pojawił się nowy zwiastun Pokémon/przecieki
00:14:15 – Zaktualizowana lista najlepiej sprzedających się gier na Switcha
00:18:09 – Mario Strikers: Wydano demo Battle League
00:23:10 – Mario + Rabbids: Sparks of Hope Season Pass Szczegółowy
00:27:21 – Prezentacja Nintendo Indie World
00:37:52 – Wyniki fiaska Twittera na fałszywym koncie Nintendo
00:43:57 – Recenzja Sonic Frontiers
01:14:04 – Ostateczny ranking: 3D Sonic Games
01:24:30 – Klejnot tygodnia w sklepie internetowym: Azure Striker Gunvolt: Pakiet Striker


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Jeśli chodzi o inny podcast Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który opisuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2022/11/11/sonic-frontiers-review-indie-world-presentation-all-things-nintendo