Recenzja Redfall: gdzie popełniono błędy? – Game Informer Show

Recenzja Redfall: gdzie popełniono błędy?

W tym tygodniu w odcinku The Game Informer Show ekipa zagłębia się w naszą recenzję Redfall, próbuje wskazać, gdzie Bethesda i Arkane Austin popełnili błąd, oraz omawia mocne i słabe strony gry.

Star Wars Jedi: Survivor i The Last Case of Benedict Fox

W dalszej części programu Charles dzieli się swoimi przemyśleniami na temat Star Wars Jedi: Survivor po pokonaniu go, a następnie Marcus mówi o nowej Metroidvanii 2D o nazwie The Last Case of Benedict Fox.

Pokaz Game Informera

Pokaz Game Informera to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości z gier wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek na pogawędkę o twoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z Informator gier pracowników, programistów i gości specjalnych z całej branży.

Słuchaj gdzie chcesz

Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.

Informacje o redaktorze i źródło

Matt Burza, niezależny edytor audio dla Pokaz Game Informerazredagował ten odcinek. Matt to doświadczony gospodarz i producent podcastów, który od ponad dekady mówi do mikrofonu. Powinieneś słuchać programów Matta, takich jak Podcast „Zabawa” i gry I Rozpal ponowniepodcast poświęcony BioWare.

Źródło: Game Informer (https://www.gameinformer.com/video-podcast/2023/05/04/redfall-review-where-did-bethesda-go-wrong-gi-show).

Znaczniki czasu

  • 00:00:00 — Wprowadzenie
  • 00:05:12 – Kolekcjonerstwo i kolekcjonowanie gier wideo
  • 00:22:09 – Redfall
  • 00:56:56 — Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalenie
  • 01:07:49 – Ostatni przypadek Benedicta Foxa
  • 01:17:50 – Prowadzenie domu i pytania słuchaczy

Obserwuj nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@itsVanAken), Marcusa Stewarta (@MarcusStewart7), Karol Harte (@Chuckduck365).

Obejrzyj wersję wideo naszego cotygodniowego podcastu o grach tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=NqJMhCTo4Tw