Recenzja Pokémon Scarlet And Violet, Wii U kończy 10 lat | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu w odcinku All Things Nintendo jest dzień premiery Pokémon! Do Briana dołącza współredaktor Charles Harte, aby porozmawiać o swoim czasie spędzonym na graniu w Pokémon Scarlet i Violet. Przed tym, Informator gierKyle Hilliard dołącza do programu, aby uczcić 10. rocznicę Nintendo Wii U i porozmawiać o nowościach tygodnia.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij poniższe linki: Brian Shea (@brianpshea), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard), Charles Harte (@chuckduck365)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:02:11 – 10. rocznica Wii U
00:18:21 – Pokémon TCG na żywo już dostępne
00:24:36 – Ash Ketchum w końcu zostaje mistrzem świata
00:28:58 – Nowy etap w Splatoon 3
00:30:55 – Archiwa Nintendo Power dostępne online
00:34:10 – Shigeru Miyamoto kończy 70 lat
00:40:39 – Recenzja Pokémon Scarlet i Violet
01:21:21 – Ostateczny ranking: Gry Wii U
01:39:59 – Klejnot tygodnia eShop: Zapisz miejsce


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/18/pokemon-scarlet-and-violet-review-wii-u-turns-10-all-things-nintendo