Recenzja pierwszych 5 godzin God Of War Ragnarok i Bayonetta 3 | Pokaż GI


W tym tygodniu odcinka Game Informer Show, nasz nowy dyrektor ds. treści magazynu, Kyle Hilliard, dołącza do załogi, aby podzielić się wrażeniami z pierwszych pięciu godzin God of War Ragnarök. Dodatkowo Blake i Marcus dzielą się swoimi przemyśleniami na temat Bayonetty 3; później w serialu Alex opowiada o tym, dlaczego Marvel Snap jest doskonały, mimo że ostatnio zmęczył się serią. Na koniec Blake mówi o niefortunnych niedociągnięciach kampanii Modern Warfare 2, zwłaszcza jako ktoś, kto tradycyjnie lubi Call Of Duty.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@ITSVAKEN), Marcus Stewart (@MarcussteWart7), Blake Hester (@Metallicaisrad), Kyle Hilliard (@Kylemhilliard)

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach zawierający najnowsze wiadomości o grach wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alex Van Aken w każdy czwartek na pogawędkę o Twoich ulubionych grach – przeszłości i teraźniejszości – z Informator gry personel, programiści i goście specjalni z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub swojej ulubionej aplikacji do podcastów.


Przejdź do sygnatur czasowych, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:03:51 – Kyle Hilliard powraca

00:08:09 – Wiadomości z Silent Hill

00:26:01 – Recenzja Bayonetta 3

00:42:23 – God of War Ragnarok Podgląd

00:56:51 – Marvel Snap

01:07:33 — Kampania Call of Duty: Modern Warfare II

01:14:07 – Pytania dotyczące prowadzenia domu i słuchaczy

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2022/10/27/first-5-hours-of-god-of-war-ragnarok-and-bayonetta-3-review-gi-show