Recenzja One Piece Odyssey z powracającymi bohaterami | Pokaz GI


Twój stały gospodarz, Alex Van Aken, bierze udział w tajemniczym projekcie w tym tygodniu, więc gościnny gospodarz, Kyle Hilliard, powraca, by odrzucić format i mówić za dużo o anime. Dyskusja jest jednak na czasie, ponieważ wielką premierą tygodnia jest One Piece Odyssey, imponująca gra RPG firmy Bandai Namco oparta na popularnym anime. John Carson, który recenzuje grę dla informator gier, powraca, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach i podzielić się swoimi ulubionymi grami z 2022 roku. Dołącza do nas również były redaktor Game Informer i były gospodarz tego właśnie podcastu, Benjamin Reeves! Reeves triumfalnie powraca do The Game Informer Show, aby podzielić się także swoimi ulubionymi grami z 2022 roku i wraz z Wesleyem LeBlancem ujawnić, jak mało o nich wiedzą Jeden kawałek z naszym quizem Diabelski Owoc.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Śledź nas w mediach społecznościowych: Kyle Hilliard (@KyleMHilliard) Wesley LeBlanc (@LeBlancWes), Benjamina Reevesa (@BenjaminReeves) i Johna Carsona (@John_Carson).

Pokaz Game Informera to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości z gier wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek na pogawędkę o twoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z Informator gier pracowników, programistów i gości specjalnych z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.


Przejdź do znaczników czasu, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 — Wprowadzenie
00:03:54 – Odyseja One Piece
00:21:12: Mściwy Strażnik: Jeździec Księżyca
00:23:14 — 10 najlepszych gier Johna w 2022 roku
00:37:19 — 10 najlepszych gier Bena w 2022 roku
00:52:40 — Quiz Kyle’a
01:08:22 – Pytania słuchaczy i sprzątanie

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2023/01/12/one-piece-odyssey-review-with-the-returning-champions-gi-show