Recenzja Nickelodeon All-Star Brawl – prawie gotowa na szlam


Stwierdzenie, że Nickelodeon All-Star Brawl toczy walkę pod górę, to mało powiedziane. Nosi inspirację Super Smash Bros. mocno w rękawie, łącząc wiele ukochanych postaci w myśliwcu platformowym, ale Nick Brawl robi to bez spektaklu. Chociaż uważam, że ma dużo serca i jest dobrą grą walki w swoim rdzeniu, All-Star Brawl brakuje magii i zastanawia się, że Smash Bros. ucieleśnia i brakuje mu znaczącego, swobodnego uroku.

All-Star Brawl łączy różne epoki kreskówek Nickelodeon, aby walczyć na scenach opartych na scenach i lokalizacjach z różnych Nicktoons. Lista nie jest wyczerpująca, ale jest wystarczająco zróżnicowana i uderza w kilka znaczących epok w swoich 20 postaciach. Znajome twarze, takie jak Ren i Stimpy i RugratsReptar miesza się z Nigelem Thornberrym, Zimem i Dannym Phantomem. Obecni faworyci, tacy jak Lincoln i Lucy Loud, trzymają fort dla nowszych postaci. Mimo to obsada ma również kilka znaczących nazwisk: Spongebob Kanciastoporty i przyjaciele, garść Żółwi Ninja oraz duet Awatarów, Aang i Korra, wnoszą do tego cenioną moc gwiazd.

Moją ulubioną częścią Nicka Brawla jest jego gra. Masz przyciski do skakania, atakowania, ruchów specjalnych, rzutów i blokowania. Twoim celem jest uderzanie w przeciwników i zwiększanie ich procentowych obrażeń, co sprawi, że będą bardziej skłonni do zniknięcia z ekranu, gdy zostaną trafieni silnym atakiem. Postacie poruszają się szybko, co sprawiło, że martwiłem się, że nie zawsze będę czuł kontrolę, ale zgryźliwe i responsywne wejścia łagodziły te obawy w praktyce. Zaawansowane techniki, takie jak wavedashing, są zaskakująco łatwe do wykonania, a dzięki szybszemu tempu wykonywanie kombinacji w locie jest bardzo proste.

Podstawy walki Nickelodeon All-Star Brawl sprawiają, że gra jest przyjemna, ale poza podstawami nie ma zbyt wiele do walki. Standardowy tryb zręcznościowy bez fabuły i szkolenie to jedyne dostępne treści dla jednego gracza. Tryb Arcade nagradza cię grafiką i muzyką do odblokowywania w Jukebox, ale odblokowanie tej zawartości nie miało sensu. Możesz także zmierzyć się z maksymalnie trzema znajomymi lub przeciwnikami z procesorem w niestandardowych meczach lub pojedynkach, w których każdy gracz ma określoną liczbę żyć.

Te walki ujawniają największą wadę Nicka Brawla, a jest nim brak znaczącej zawartości imprezy; nie znajdziesz tutaj przedmiotów ani broni do użycia w bitwie. Ponieważ jego rozgrywka mocno kładzie nacisk na szybki refleks i mistrzowskie umiejętności kontrolowania postaci, bardzo brakowało mi kilku oburzających gadżetów, które wyrównałyby szanse dla nowych lub przypadkowych graczy. Etapy zapewniają dodatkową osobowość z licencji Nickelodeon i wstrząsają bitwami. Każdy etap jest osadzony w świecie Nicktoon i zawiera szereg platform i ruchomych przeszkód, aby utrzymać graczy na palcach. Te lokalizacje wyglądają świetnie i zapewniają bardzo potrzebny smak. Niektóre z moich ulubionych to cześć Arnold– inspirowany Traffic Jam (który zawiera świetną, chłodną saksofoniczną melodię) i The Flying Dutchman’s Ship od SpongeBob.

Najbliższą mechaniką imprezową All-Star Brawl jest tryb sportowy, umiarkowanie zabawna funkcja, która dzieli rywali na dwie drużyny, których celem jest uderzanie lub rzucanie piłką przez bramki rozstawione na scenie. Piłki futbolowe reagują tylko na ataki, piłka z motywem Planktonu jest cięższa i porusza się wolniej, a piłka z czapką – uroczym ukłonem w stronę przewagi cześć Arnold – współdziała wyłącznie z ruchami chwytania i rzucania. Tryb sportowy nie jest zbyt ekscytującą odmianą od zwykłej taryfy pięściowej, ale jest tam, jeśli chcesz spróbować czegoś innego.

Możesz brać udział w walkach online w scenariuszach rywalizacji 1 na 1 lub szybkich meczach oraz w lobby dla 12 graczy, w których gracze mogą rozgryźć indywidualne mecze dla 2-4 graczy. Miejsce do oglądania walk to fantastyczny dodatek dla organizatorów turniejów lub tych, którzy chcą przez chwilę popatrzeć na bójki znajomych. Nickelodeon All-Star Brawl zawiera cofnięty kod sieciowy, który ma na celu wygładzenie animacji podczas gry online. Jednak ta implementacja jest dość trudna. Połowa moich pojedynków jeden na jednego miała wiele zawieszeń i zacięć poza normalnym zakresem wycofywania klatek. Czasami rewanż z kimś, kto ma świetne połączenie, powodował roztrzęsiony, spowolniony bałagan; zdarzyło się to wiele razy podczas gry online. Potyczki dla czterech graczy wydobyły najgorsze z gry online, z jeszcze większą liczbą problemów z zawieszaniem się i połączeniem. Udało mi się rozegrać kilka dobrych meczów z małymi lub żadnymi problemami, ale Twój przebieg może się różnić w Internecie.

Nickelodeon All-Star Brawl to skomplikowany pakiet. Jego podstawowa walka i dbałość o szczegóły postaci są świetne, ale wszystko wokół jest suche. Granie tymi sympatycznymi Nicktoonami może niektórych zainteresować, ale nie chciałem siedzieć w pobliżu meczów bez fanaberii. Mamy nadzieję, że Ludosity i Fair Play Labs mogą dalej dodawać do Nick Brawl po premierze i dopracowywać to, czego brakuje, jednocześnie uzyskując pełne wsparcie Nickelodeon, aby uczynić go lepszym produktem dla fanów.Source : https://www.gameinformer.com/review/nickelodeon-all-star-brawl/nickelodeon-all-star-brawl-review-almost-ready-for-slime-time