Recenzja Forspoken i remake Dead Space | Pokaz GI


W odcinku z tego tygodnia Game Informer Show, rozkładamy naszą recenzję Forspoken i rozmawiamy o tym, dlaczego gra z otwartym światem jest na tyle dziwna, że ​​mimo sprzecznych recenzji ma grono oddanych fanów. Dodatkowo powracający gość Kahliefa Adamsa dołącza do nas, aby promować nadchodzące rozdanie nagród Spawn On Me, The Spawnies, a także porozmawiać z Marcusem i Kyle’em o nowo wydanym remake’u Dead Space.

Na koniec Alex i Kyle dzielą się wrażeniami z Hi-Fi Rush, stylowej gry akcji od twórców The Evil Within, która rzuciła cień wczoraj.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@itsVanAken), Marcusa Stewarta (@MarcusStewart7), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard), Kahlief Adams (@Kahlief Adams)

Pokaz Game Informera to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości z gier wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek na pogawędkę o twoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z Informator gier pracowników, programistów i gości specjalnych z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.


Przejdź do znaczników czasu, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:03:16 – Promocja Spawn On Me

00:09:59 — Dyskusja na temat recenzji Dead Space

00:29:55 — Wypowiedziana recenzja

00:41:54 — Gorączka Hi-Fi

00:51:33 – Prowadzenie domu i pytania słuchaczy

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2023/01/27/forspoken-review-and-dead-space-remake-gi-show