Crash Team Rumble: Gra wieloosobowa z postaciami z lat 90. Zbierz 2000 Wumpa Fruit, unikaj wrogów i zdobądź klejnoty!

Crash Team Rumble: Recenzja gry wieloosobowej

Crash Team Rumble to gorączkowa gra wieloosobowa oparta na słynnej serii platformówek z lat 90. Gra składa się z dwóch czteroosobowych drużyn, które rywalizują ze sobą w wyścigu, aby zobaczyć, która drużyna jako pierwsza zbierze i zdeponuje 2000 Wumpa Fruit. Gra oferuje proste sterowanie i wiele wrażeń z gry wieloosobowej o niewielkich rozmiarach.

Kontrolowanie Crasha lub jednej z dziewięciu innych początkowych postaci z serii jest wspaniałe. Wszystko, co musisz wiedzieć, to poruszać się po mapie, zbierać owoce Wumpa, umieszczać je w punkcie kontrolnym swojej drużyny i unikać wrogów, którzy chcą walczyć. Trzy klasy postaci – strzelec, blokujący i wzmacniający – mogą czasami zmienić się w coś więcej niż uporządkowane pojemniki organizacyjne, ponieważ każda postać może pełnić dowolną rolę, jeśli zostanie wykorzystana kreatywnie.

Crash Team Rumble oferuje wiele dodatkowej złożoności, takiej jak zdobywanie klejnotów i odblokowywanie stacji reliktów, co prowadzi do znacznej głębi strategicznej. Odblokowujesz pełną obsadę postaci i umiejętności podczas gry i zdobywasz elementy kosmetyczne w ramach przepustki bojowej gry.

Gra jest wyjątkowa i oferuje wiele wrażeń z gry wieloosobowej. Jeśli szukasz świeżego spojrzenia na długą serię, koniecznie spróbuj Crash Team Rumble.

Źródło: Game Informer.